سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
یک فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد که محمدباقر قالیباف با وجود انتقاداتی که در چند هفته اخیر به او وارد شده همچنان از گزینه های اصلی اصولگرایان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتقادات پلاسکویی قالیباف را حذف نمی‌کند

یک فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد که محمدباقر قالیباف با وجود انتقاداتی که در چند هفته اخیر به او وارد شده همچنان از گزینه‌های اصلی اصولگرایان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ است.

بخش سیاست تبیان
سبحانی نیا

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا درباره به گزینه‌های اصلی اصولگرایان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ گفت: اصولگرایان هنوز به گزینه مشخصی نرسیده‌اند اما آقای قالیباف همچنان یکی از گزینه‌های اصلی طیف اصولگرایی است و شرایط با چند ماه اخیر تفاوتی نکرده است.

وی ادامه داد: در رابطه با حادثه پلاسکو انتقاداتی به آقای قالیباف مطرح شد اما این نمی‌تواند به معنای حذف ایشان به عنوان گزینه‌های کاندیداتوری ریاست جمهوری توسط اصولگرایان باشد و برای ما شرایط تفاوتی نکرده است.

این نماینده پیشین مجلس خاطر نشان کرد: قرار است در نشست اصلی که همه طیف‌ها اصولگرایی در آن حضور دارد بر سر یک گزینه از میان ۵ یا ۶ فرد توافق صورت گیرد که این نشست بنا بود تا پایان بهمن ماه برگزار شود ولی هنوز تاریخ قطعی آن مشخص نیست و ان‌شاء‌الله اصولگرایان در این نشست با توجه به اقبال و شرایطی که گزینه نهایی باید داشته باشد، به جمع بندی می‌رسند.


منبع : ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین