سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت یک میلیارد و 800 میلیون ریالی عامل قاچاق سیگار در این استان خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جریمه 1.8 میلیاردی قاچاقچی سیگار

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت یک میلیارد و 800 میلیون ریالی عامل قاچاق سیگار در این استان خبر داد.

بخش حقوق تبیان

تعزیرات حکومتی

به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، محمود احمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق سیگار در این استان خبر داد و گفت: قاچاقچی 1500 باکس سیگار خارجی توسط رئیس شعبه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین، علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت، به پرداخت مبلغی بیش از یک میلیارد و 800 میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شد.

شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به به پرداخت 230 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

وی با اشاره به رسیدگی پرونده قاچاق موتور سیکلت افزود: این فرد به اتهام نگهداری موتور سیکلت قاچاق به پرداخت 210 میلیون ریال جزای نقدی و ضبط کالای مکشوفه محکوم شد.

احمدی همچنین از تعزیر قاچاقچی 2 هزار قلم انواع لوازم آرایشی قاچاق خبر داد و اظهار داشت: شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به به پرداخت 230 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

بنا به اعلام مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین، عامل عرضه و فروش بیش از 600 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در این استان پس از رسیدگی به پرونده به پرداخت 25 میلیون ریال جزای نقدی و ضبط محموله مکشوفه محکوم شد.

منبع: میزان

 

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین