سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مترقب گفت: در برنامه ریزی استانی پیش بینی شده است تا با تشکیلشعب ویژه رسیدگی به دعاوی خانوادگی در نحوه رسیدگی و تصمیم گیری ها، اختلاف نظرات قضایی در زمان صدور حکم به حداقل کاهش یابد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تشکیل شعبه ویژه رسیدگی به دعاوی خانوادگی در محاکم تجدید نظر 

مترقب گفت: در برنامه‌ریزی استانی پیش‌بینی شده است تا با تشکیلشعب ویژه رسیدگی به دعاوی خانوادگی در نحوه رسیدگی و تصمیم گیری‌ها، اختلاف نظرات قضایی در زمان صدور حکم به حداقل کاهش یابد.

بخش حقوق تبیان

دعاوی خانوادگی
به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان همدان،شعبه ویژه رسیدگی به دعاوی خانوادگی در محاکم تجدید نظر استن همدان تشکیل می‌شود.

در این نشست مسائل قضایی بین محاکم تجدید نظر و محاکم خانواده استان همدان مطرح و در خصوص آنها تبادل نظر و تصمیم قانونی اتخاذ شد.

محمدرضا مترقب رئیس کل دادگستری استان همدان در نشست هم اندیشی قضات دادگاه‌های تجدید نظر و محاکم خانواده همدان عنوان کرد: در برنامه‌ریزی استانی پیش‌بینی شده است تا با تشکیل و راه اندازی شعب ویژه رسیدگی به دعاوی خانوادگی در محاکم تجدید نظر استان همدان و ایجاد وحدت رویه قضایی در نحوه رسیدگی و تصمیم گیری‌ها، اختلاف نظرات قضایی در زمان صدور حکم به حداقل کاهش یابد.

در این نشست مسائل قضایی بین محاکم تجدید نظر و محاکم خانواده استان همدان مطرح و در خصوص آنها تبادل نظر و تصمیم قانونی اتخاذ شد.

منبع: میزان

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین