سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیرکل حقوقی وزارت صنعت گفت این وزارتخانه علیه اظهارات خلاف واقع احمد توکلی در مجلس علیه وزیر صنعت در نامه به معاون اول رییس جمهور و در برنامه زنده متن-حاشیه شبکه سه سیما طرح شکایت می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نعمت‌زاده از توکلی شکایت می‌کند

مدیرکل حقوقی وزارت صنعت گفت این وزارتخانه علیه اظهارات خلاف واقع احمد توکلی در مجلس علیه وزیر صنعت در نامه به معاون اول رییس جمهور و در برنامه زنده "متن-حاشیه" شبکه سه سیما طرح شکایت می کند.

بخش اقتصاد تبیان
نعمت زاده

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل ازوزارت صنعت، مهدی قدرتی افزود: در خصوص اظهارات تکراری و خارج از شرع و قانون بودن آقای احمد توکلی در رسانه ملی (برنامه متن حاشیه مورخ ۱۸/۱۰/۹۵) و نامه مورخ ۹۵/۱۱/۱۱ خطاب به معاون اول محترم رئیس‌جمهور که در سایت تحلیلی و خبری الف درج گردیده، دایر بر عضویت آقای نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در هیأت مدیره شرکت‌ها و استفاده از رانت باید متذکر شد که وفق قانون، انتشار و اشاعه با سوءنیت اخبار دروغ و وقایع خلاف واقع به قصد اضرار بر علیه آقای مهندس نعمت‌زاده (وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت) به قصد تشویق اذهان عمومی بوده و هست.

مشاور وزیر و مدیر کل حقوقی وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: اقدامات آقای توکلی که دارای پیشینه قبلی نیز می‌باشد، به نحوی فارغ از توهین به آقای نعمت‌زاده، باعث تضعیف احکام قضایی نیز می‌گردد. زیرا مطالب معنونه توسط آقای توکلی قبلاً در دادگاه صالح مورد رسیدگی و منجر به صدور رأی گردیده است و دیگر موجبی برای طرح ندارد و این عمل آقای توکلی خود مصداق بارز نشر اکاذیب و به قصد تشویش اذهان عمومی است که این وزارتخانه در راستای صیانت از جایگاه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اذهان عمومی و جلوگیری از سوءاستفاده دشمنان نظام، درصدد است نسبت به طرح شکایت بنابر اتهامات معنونه علیه ایشان اقدام نماید.


منبع : خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین