وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
کارلوس کی روش پس از جلسه امروز با رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری حاضر شد و مثل همیشه فوتبال ایران را تحت الشعاع اظهارات جنجالی خود قرار داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حالا پرسپولیس هم حاشیـــه دارد

کارلوس کی‌روش پس از جلسه امروز با رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری حاضر شد و مثل همیشه فوتبال ایران را تحت‌الشعاع اظهارات جنجالی خود قرار داد.

بخش ورزشی تبیان

کی روش

 

سرمربی تیم ملی کشورمان صحبت‌های خود را اینطور آغاز کرد: «من در جایگاهی نیستم که بخواهم درباره جزییات این جلسه صحبت کنم. ما موقعیت خودمان را از زمان اردوی امارات تا به الان آنالیز کرده‌ایم. قبلا گفته بودم که برنامه آماده‌سازی ما بسیار محدود خواهد بود. اما فقط می‌توانم بگویم که ما از جلسه اخیر تا به امروز تغییر زیادی نداشتیم و وضعیت به همان شکل است. من باید بگویم اگر این برنامه برای تیم ملی اجرا می‌شود باید برای باشگاه‌ها هم اجرا شود. این برنامه درباره لیگ قهرمانان آسیا نباید قطع شود و لیگ باید ادامه پیدا کند. افرادی که این شرایط را در تیم ملی ایجاد کردند برای آینده این تیم مسئول هستند. باز هم تاکید می‌کنم که این برنامه چیزی نبود که من اعتقاد داشتم حالا که تصمیم گرفته شده از قوانین فیفا پیروی کنیم قطعا عواقب جدی برای برخی از کادر و بازیکنان به دنبال خواهد داشت. با این برنامه تعدادی از آن‌ها نمی‌توانند به تیم ملی ملحق شوند».

کی‌روش در ادامه گفت: «برخلاف آنچه می‌گویند من در تعطیلات بسر نمی‌برم و زمانی هم که خارج از ایران هستم بازی بازیکنانی را که در خارج از ایران بازی می‌کنند و تعدادشان هم زیاد است از نزدیک می‌بینیم و همینطور برای برنامه‌ریزی اردوها با بازی‌های تدارکاتی کار می‌کنم. حرفم را خلاصه می‌گویم، برنامه‌های تیم ملی تغییر نمی‌کند و بر اساس قوانین فیفا انجام خواهد شد. اگر قرار است اردوهای تیم ملی بر اساس برنامه فیفا باشد باید قوانین فیفا هم در خصوص باشگاه اعمال شود و به خاطر 4 باشگاه لیگ تعطیل نشود. با این برنامه آماده‌سازی قطعا نمی‌توان به بازیکنان جوان فرصت داد تا بتوانند خودشان را نشان دهند و تجربه کسب کنند».

کی‌روش درباره وضعیت بازیکنان پرسپولیس نیز گفت: «آن‌ها شرایط متفاوتی دارند. پرسپولیس باشگاه بسیار بزرگی است و احترام زیادی برای آن‌ها قائل هستم چراکه رنگ لباس آن‌ها شبیه رنگ لباس منچستریونایتد است. من به این دلیل بازیکنان پرسپولیس را به اردو دعوت نمی‌کنم که سرمربی پرسپولیس می‌گوید بازیکنان این تیم زیاد غذا می‌خورند و ما نمی‌توانیم با این شرایط آن‌ها را به تیم ملی دعوت کنیم. من می‌خواهم جدی صحبت کنم. بازیکنان پرسپولیس وزن زیادی دارند و حرفه‌ای نیست که ما از آن‌ها دعوت کنیم».

سرمربی تیم ملی فوتبال در واکنش به این‌که منظور او این است که دعوت از بازیکنان چاق حرفه‌ای نیست، گفت: «این نظر من نیست. من احترام زیادی برای آن‌ها قائل هستم اما مربی آن‌ها به من درس داد که آن‌ها حرفه‌ای نیستند و چاق می‌شوند. آن‌ها وزن زیادی دارند و چاق هستند. من باید به هواداران و تماشاگران بگویم که احترام زیادی برای بازیکنان قائل هستم».

او در واکنش به این‌که آیا نمی‌ترسد هواداران در صفحات مجازی به او حمله و توهین کنند، گفت: «آن‌ها باید حرف‌های خود را به کسانی بگویند که چاق هستند و شرایط خوبی ندارند. من هیچ وقت به بازیکنان توهین نمی‌کنم و برای آن‌ها احترام زیادی قائل هستم. آن‌ها همواره بهترین عملکرد را داشتند و حضور آن‌ها همیشه مثمرثمر بوده است اما مربی آن‌ها نظر دیگری دارد».

کی‌روش در پاسخ به این سوال که چرا برای رفع اختلافاتش با برانکو جلسه‌ای با او برگزار نمی‌کند، اظهار کرد: «من فقط در مورد فرگوسن و کونته صحبت می‌کنم. اگر آن‌ها بخواهند با من صحبت کنند من آماده‌ام که با آن‌ها جلسه‌ای داشته باشم ولی مربیانی که اول با رسانه‌ها صحبت می‌کنند و بعد می‌خواهند با من مواجه شوند کاری ندارم. من فقط با مربیانی که در سطح خودم باشند صحبت می‌کنم».


منبع : خراسان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین