سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
وکیل پرونده تامین اجتماعی از إرجاع پرونده سعید مرتضوی و بخش مربوط به تامین اجتماعی به شعبه ٦٨ دادگاه تجدیدنظر خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

إرجاع پرونده سعید مرتضوی به دادگاه تجدیدنظر

وکیل پرونده تامین اجتماعی از إرجاع پرونده سعید مرتضوی و بخش مربوط به تامین اجتماعی به شعبه ٦٨ دادگاه تجدیدنظر خبر داد. هنوز خبری از صدور حکم نیست.

بخش حقوق تبیان

پرونده سعید مرتضوی

مجتبی نظری افزود: پرونده از شعبه 1057 دادگاه کارکنان دولت به دادگاه تجدیدنظر إرجاع داده شده است.  پس ازاینکه دادگاه کارکنان دولت رای این پرونده را صادر کرد در اثر تجدیدنظر خواهی هم ما و هم متهم پرونده به دادگاه تجدیدنظر شعبه 68 این دادگاه ارسال شد.

وی اظهارکرد: تاکنون چندین بار برای اطلاع از نتیجه دادگاه مراجعه کرده ایم بلکه رای قطعی صادر شود اما باید منتظر نوبت مطالعه پرونده باشیم.

وی با تاکید براینکه اما هنوزهیچ خبری از تغییر روند پرونده نداریم، اظهارداشت:ممکن است 10 تا 15 روز آینده بتوانیم از روند این پرونده خبرهای جدیدی را به دست آوریم.

وی ادامه داد:معمولا دادگاه تجدیدنظر سه نفری هستند و باید پرونده توسط این سه قاضی مطالعه شود و پس از آن نتیجه را به ما اعلام کنند. وی با تاکید براینکه اما هنوزهیچ خبری از تغییر روند پرونده نداریم، اظهارداشت:ممکن است 10 تا 15 روز آینده بتوانیم از روند این پرونده خبرهای جدیدی را به دست آوریم.

سازمان تامین اجتماعی پس از صدور حکم این پرونده نسبت به آن اعتراض کرد که در این زمینه سیدتقی نوربخش اعلام کرد ما اعتراض خود را تقدیم دادگاه کرده ایم و قرار است در دادگاه تجدیدنظر به آن رسیدگی شود.
منبع: ایرنا

 

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین