سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
حجت الاسلام هاشم نیا گفت: 38 زندانی جرائم غیرعمد به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از زندان آزاد می شوند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آزادی 38 زندانی جرائم غیرعمد

حجت الاسلام هاشم نیا گفت: 38 زندانی جرائم غیرعمد به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از زندان آزاد می شوند.

بخش حقوق تبیان

جرائم غیر عمد

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان خوزستان ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت : به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۳۸ زندانی نیازمند جرائم غیرعمد از زندانهای استان خوزستان آزاد می شوند.

وی با تقدیر از خیرین خداجوی گفت: در سال گذشته در  ایام دهه فجر با همت خیرین تعداد ۳۷ زندانی واجد شرایط کمک شناسایی شده و به برکت انقلاب اسلامی که تاسیس همین نهاد نیز از دیگر ثمرات انقلاب اسلامی به شمار می آید از بند حبس آزاد و به کانون خانواده خود بازگشتند.

با تقدیر از خیرین خداجوی گفت: در سال گذشته در ایام دهه فجر با همت خیرین تعداد ۳۷ زندانی واجد شرایط کمک شناسایی شده و به برکت انقلاب اسلامی که تاسیس همین نهاد نیز از دیگر ثمرات انقلاب اسلامی به شمار می آید از بند حبس آزاد و به کانون خانواده خود بازگشتند.

حجت الاسلام هاشم نیا با اشاره به اینکه این گروه از زندانیان و خانواده های آنان چشم انتظار کمکهای خیرین و نیکوکاران هستند نهادینه شدن فرهنگ کمک به آزادی زندانیان نیازمند غیر عمد را مستلزم عزم عمومی خیرین و نیکوکاران جامعه دانست و گفت: امید است همزمان با فرارسیدن ایام پربرکت دهه مبارک فجر شاهد آزادسازی جمع بیشتری از زندانیان واجد شرایط با جذب کمکهای خیران استان باشیم.

مدیر نمایندگی ستاد دیه در پایان از مردم خیر و نوع دوست استان خواست به منظور مشارکت در آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد کمکهای سبز خود را به شماره حساب ۰۱۰۶۲۳۰۶۵۴۰۰۶ بانک ملی ایران و شماره کارت ۶۲۷۳۵۳۹۹۹۱۶۶۷۷۶۸ بانک تجارت بنام ستاد دیه استان خوزستان واریز کنند.

منبع: میزان

 

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین