سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
هفته گذشته در جشن تولدی در یکی از سوئیت‎های بندرانزلی بین جوان ۲۱ ساله و ۲۶ ساله مشاجره لفظی رخ می دهد که در نهایت به قتل منجر می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جشن تولدی که رنگ خون گرفت

هفته گذشته در جشن تولدی در یکی از سوئیت‎های بندرانزلی بین جوان ۲۱ ساله و ۲۶ ساله مشاجره لفظی رخ می دهد که در نهایت به قتل منجر می شود.

بخش حقوق تبیان

قتل

هفته گذشته در برگزاری یک جشن تولد در یکی از سوئیت‎های بندرانزلی بین جوان ۲۱ ساله و ۲۶ ساله مشاجره لفظی رخ می دهد که در نهایت به قتل منجر می شود. این درگیری پنجشنبه شب هفته گذشته در ادامه به چاقو کشی منجر می شود و قاتل با ضربه چاقو وی را به قتل می رساند.

براساس گزارش پلیس، متهم پس از ارتکاب قتل آلت قتاله را به زیر یک پل پرتاب و به منزل پدری پناه می برد. وی ادامه داد: متهم به قتل ساعت ۶ صبح روز جمعه هفته گذشته دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

محمد رحیمی مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری گیلان از ارسال این گزارش به دادگستری گیلان خبر داد و گفت: براساس گزارش پلیس، متهم پس از ارتکاب قتل آلت قتاله را به زیر یک پل پرتاب و به منزل پدری پناه می برد. وی ادامه داد: متهم به قتل  ساعت ۶ صبح روز جمعه هفته گذشته  دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

مدیر روابط عمومی و ارتباطات دادگستری گیلان در پایان گفت: با تشکیل پرونده قضایی و انجام تحقیقات اولیه متهم به قتل اعتراف کرد.

منبع: میزان

 

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین