سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رحمان بن سعید از كشف و ضبط 100 كیلوگرم مواد مخدر در شهرستان صیدون از توابع استان خوزستان خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کشف 100 کیلوگرم مواد مخدر

رحمان بن سعید از كشف و ضبط 100 كیلوگرم مواد مخدر در شهرستان صیدون از توابع استان خوزستان خبر داد.

بخش حقوق تبیان

مواد مخدر

به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، رحمان بن سعید رئیس دادگاه بخش صیدون اظهار داشت: مأموران نیروی انتظامی بخش صیدون با استفاده از سگ‌های موادیاب موفق شدند خودروی حامل مواد مخدر در ورودی بخش صیدون را متوقف كنند. وی ادامه داد: مأموران در بازرسی از این خودرو، مقدار 100 كیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاك را كه به طرز ماهرانه ای در خودرو نیسان جاسازی شده بود را كشف و ضبط كردند.

بن سعید گفت: دراین خصوص دو خودور حامل مواد مخدر و پشتیبان آن توقیف و دو نفر متهم دستگیر كه با صدور قرار بازداشت، روانه زندان شدند.

بن سعید گفت: دراین خصوص دو خودور حامل مواد مخدر و پشتیبان آن توقیف و دو نفر متهم دستگیر كه با صدور قرار بازداشت، روانه زندان شدند. وی افزود: همچنین  یك دستگاه خودرو حامل مواد شناسایی شد اما متهم با دیدن مأموران به شهر دشیموک از توابع استان كهگیلویه و بویراحمد متواری و در آنجا بهمراه 50 كیلوگرم تریاك توسط مأموران توقیف شد.

بن سعید افزود: مأموران بخش صیدون نیز موفق به دستگیری متهم دیگر این پرونده به همراه خودرو پشتیبان شدند كه باتوجه به تشكیل پرونده در استان كهگیلویه و بویر احمد، متهم به دادگاه بخش دشیموک تحویل داده شد.

منبع: میزان

 

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین