وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
خبرگزاری میزان- سیاوش پور همزمان با ایام الله دهه مبارك فجر در بازدید سیاوش پور همزمان با ایام الله دهه مبارك فجر در بازدید سرزده از حوزه قضایی شهرستان آستانه اشرفیه بر نقش موثر شوراهای حل اختلاف در کاهش اطاله دادرسی تاکید کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نقش موثر شوراهای حل اختلاف در کاهش اطاله دادرسی

 سیاوش پور همزمان با ایام الله دهه مبارك فجر در بازدید سرزده از حوزه قضایی شهرستان آستانه اشرفیه بر نقش موثر شوراهای حل اختلاف در کاهش اطاله دادرسی تاکید کرد. 

بخش حقوق تبیان 

نقش موثر شوراهای حل اختلاف

 به نقل از روابط عمومی دادگستری استان گیلان، احمد سیاوش پور رئیس كل دادگستری استان گیلان همزمان با ایام الله دهه مبارك فجر بطور سرزده از حوزه قضایی شهرستان آستانه اشرفیه بازدید کرد.

وی در نشست با كاركنان دادگستری این شهرستان اظهار کرد: رفتارخوش، سلامت، کار، تلاش، جدیت و نظم را از مصادیق بسیار سفارش شده خداوند در دین است و زیربنای تعالی اخلاقی و سازمانی در سه محور سلامت ، نظم و کار خلاصه می‎‏شود.

رئیس کل دادگستری استان ضمن بازدید از دادگستری ، دادسرای عمومی و انقلاب و شورای حل اختلاف این شهرستان ، دیدار صمیمانه ای نیز با مراجعین ، قضات و کارمندان این دادگستری داشت.

وی در این دیدار  تکریم ارباب رجوع را از اولویتهای قوه قضاییه دانست و گفت: دادگستری ملجاء و پناهگاه مردم است و باید با اخلاق خوب و نیکو با مراجعین برخورد شود و این عین اجرای دین است.

سیاوش پور از شوراهای حل اختلاف به عنوان یكی از بازوان دستگاه قضایی در كاهش اطاله دادرسی و تكریم ارباب رجوع نام برد و گفت:شوراهای حل اختلاف در توسعه فرهنگ صلح و آشتی با نوآوری، پشتكار و خلاقیت تلاش مضاعف  می کنند.


منبع: میزان
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین