وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رییس کل دادگستری خراسان شمالی بر حماتی از واحد های صنعتی در این استان تاکید کرد و گفت: هیچ ارگانی در این استان حق تعطیل کردن واحدهای صنعتی را ندارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هیچ ارگانی حق تعطیلی واحدهای صنعتی را ندارد

رییس کل دادگستری خراسان شمالی بر حماتی از واحد های صنعتی در این استان تاکید کرد و گفت: هیچ ارگانی در این استان حق تعطیل کردن واحدهای صنعتی را ندارد.

بخش حقوق تبیان

حق تعطیلی

به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی حجت الاسلام نورالله قدرتی در بازدید از شهرک صنعتی بیدک گفت: گزارش کاملی از مشکلات واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی تا هفته آینده جمع آوری و جهت بررسی و اقدام لازم تحویل دادگستری گردد.

وی افزود: دستگاه های قضایی باید همراه و راه گشای واحدهای صنعتی باشند و در توسعه صنعتی و اقتصادی استان کمک کنند.

از ابتدای امسال تاکنون در اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی خراسان شمالی با تشکیل کمیته قضایی 40 کارخانه را از ورشکستگی نجات داده اند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی نیز در این بازدید بر حمایت از واحدهای صنعتی این استان تاکید کرد و گفت: این شرکت تمام سعی خود را در حمایت از صنایع کوچک مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان انجام می دهد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی نیز در این بازدید بر حمایت از واحدهای صنعتی این استان تاکید کرد و گفت: این شرکت تمام سعی خود را در حمایت از صنایع کوچک مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان انجام می دهد. سیاوش وحدت افزود: باحمایت های مختلفی که این شرکت از واحدهای صنعتی انجام میدهد سالانه حداقل 6 واحد صنعتی به چرخه تولید باز می گردد.

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی نیز گفت: در خراسان شمالی تعداد 14 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب وجود دارد که تمامی این شهرکها و نواحی صنعتی با امکانات مناسب قابل واگذاری می باشند. 193 واحد صنعتی در شهرک ها و نواحی شهری این استان وجود دارد که از این تعداد 36 واحد تعطیل است.


منبع: ایرنا

 

 

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین