سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نامزد دموکرات ها در انتخابات اخیر ریاست جمهوی آمریکا با نوشتن کتابی که شامل چندین مقاله از خودش است به بررسی انتخابات اخیر آمریکا می پردازد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هیلاری کلینتون درباره دلایل شکست در برابر ترامپ کتاب می‌نویسد

نامزد دموکرات‌ها در انتخابات اخیر ریاست جمهوی آمریکا با نوشتن کتابی که شامل چندین مقاله از خودش است به بررسی انتخابات اخیر آمریکا می‌پردازد.

بخش کتاب و کتاب خوانی تبیان
title

کاندیدای پیشین ریاست جمهوری آمریکا کتابی را که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده، ۲۶ سپتامبر وارد بازار خواهد کرد.

انتشارت سیمون اند شاستر انتشار این کتاب را برعهده دارد و ضمن این که از مبلغ عقد قرارداد نوشتن این کتاب حرفی به میان نیاورده، تنها زمان انتشار آن را اعلام کرده است.

این ناشر گفته است خانم کلینتون از برخی از نقل‌قول‌هایی که از نظرش اهمیت دارد برای گفتن ماجراهای زندگی خودش نیز بهره می‌گیرد.

این چهره دموکرات که انتخابات را به ترامپ از حزب جمهوری‌خواه واگذار کرد، در حالی شکست را پذیرفت که رای بیشتری در صندوق‌ها داشت.

وزیر امور خارجه دولت اوباما با صدور اعلامیه‌ای درباره این کتاب گفت: این‌ها کلماتی هستند که با آن‌ها زندگی می‌کنم. این نقل قول‌ها به من کمک کردند تا اوقات خوبی داشته باشم و به دوران پوچ بخندم و در زمان‌های سخت استقامت کنم. همه این نقل قول‌ها به من کمک کردند تا بیشتر قدردان زندگی باشم.

وی افزود: امیدوارم با به اشتراک گذاشتن این کلمات با شما واندیشه خودم درباره آن‌ها بتوانم در قالب این مقاله‌ها برای خوانندگان منظور خودم را به آنها توضیح دهم.

هیلاری کلینتون ۶۹ ساله قرار است ماه آینده در روز زن در برنامه‌ای به این منظور سخنرانی کند. از برنامه‌های وی گسترش فعالیت‌هایش در این حوزه است.


منبع: خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین