سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دادستان دادسرای عمومی و انقلاب زرند از زندان مرکزی کرمان بازدید کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازدید دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زرند از زندان مرکزی کرمان

 دادستان دادسرای عمومی و انقلاب زرند از زندان مرکزی کرمان بازدید کرد.

بخش حقوق تبیان 

بازدید دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زرند از زندان مرکزی کرمان

به نقل از روابط عمومی زندان های کرمان، در راستای اهداف قوه قضائیه مبنی بر رسیدگی به مسائل و مشکلات قضائی زندانیان و مرتفع شدن وضعیت آنها درمجموعه زندان ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند به همراه عامری معاون اصلاح و تربیت زندان پس از بازدید از قسمت های مختلف درمحل مجتمع آموزشی شهید دوست محمدی در جمع مددجویان حوزه قضایی شهرستان زرند حضور یافت.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند ضمن بیان نکات قضایی خطاب به مددجویان گفت: با توجه به زحمات مسئولین و کارکنان زندان وهزینه های زیاد در ابعاد مختلف برای زندانیان، استفاده از این شرایط باید به عنوان یک فرصت برای زندانیان تلقی و با شرکت در برنامه های فرهنگی و آموزشی به اصلاح خودکمک کنند.

قویدل در ادامه ابراز امیدواری کرد که با شرایط موجود امید است بتوانیم مشکلات مددجویان را با سرعت بیشتر بر طرف کرده و ضمینه بازگشت سعادتمندانه آنهابه جامعه و خانواده را فراهم کنیم.

عامری معاون اصلاح و تربیت زندان نیزضمن احساس خرسندی از حضور قضات در زندان گفت: امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری با مجموعه های قضایی استان گام موثری در جهت رفع مسائل و مشکلات مددجویان برداریم،تا روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد و وضعیت قضایی آنها مشخص شود.

گفتنی است قویدل دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رزند از اندرزگاه نسوان بازدید و در جمع مددجویان ضمن عرض حضوری دستورات لازم را در جهت رفع مسائل قضایی مددجویان صادر کرد.


منبع: میزان

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین