سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رئیس کل دادگستری البرز گفت: انقلاب اسلامی مهمترین جنبش ضد استکباری و آزادیبخش جهان بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انقلاب اسلامی مهم ترین جنبش ضد استکباری جهان

رئیس کل دادگستری البرز گفت: انقلاب اسلامی مهمترین جنبش ضد استکباری و آزادیبخش جهان بود.

بخش حقوق تبیان

احمد فاصلیان
احمد فاضلیان در پیامی به مناسبت فرارسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: دوازدهم بهمن ماه سالروز بازگشت امام خمینی (ره) به میهن و سرآغاز دهه فجر، با فرآیندهای اجتماعی و مبارزاتی برق آسای پس از آن است؛ جریان‌های این دهه با تأیید حق تعالی به پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی منتهی گشت.

وی اضافه کرد: انقلابی که به حق مهمترین جنبش ضد استکباری و ضد استعماری و آزادی بخش در عصر حاضر و البته متأثر از جنبش حضرت سیدالشهداء (ع) بوده است.

فاضلیان گفت: آنچه در این ایام بیشتر از هر چیز جلوه گر است یاد و خاطره امام راحل و شهیدان بزرگوار انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس و ضرروت تداوم راهشان با حفظ وحدت، کار و تلاش، خلاقیت و سازندگی در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است.

فاضلیان گفت: آنچه در این ایام بیشتر از هر چیز جلوه گر است یاد و خاطره امام راحل و شهیدان بزرگوار انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس و ضرروت تداوم راهشان با حفظ وحدت، کار و تلاش، خلاقیت و سازندگی در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است. وی ضمن تبریک در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به مقام معظم رهبری و ملت خداجوی ایران اسلامی بیان داشت: امیدواریم که در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و تلاش همه مسئولین دلسوز نظام، هر روز شاهد پیشرفت و تعالی بیشتر ایران اسلامی باشیم.


منبع: ایرنا

 

 

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین