تبیان، دستیار زندگی
دبیر فدراسیون تیروکمان گفت: برای اعزام تیم ملی تیروکمان به مسابقات جام جهانی داخل سالن در لاس وگاس آمریکا منتظر دریافت ویزا و پاسپورت از سفارت آمریکا در ارمنستان هستیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تیم ملی تیروکمان منتظر دریافت ویزای آمریکا

دبیر فدراسیون تیروکمان گفت: برای اعزام تیم ملی تیروکمان به مسابقات جام جهانی داخل سالن در لاس وگاس آمریکا منتظر دریافت ویزا و پاسپورت از سفارت آمریکا در ارمنستان هستیم.

بخش ورزشی تبیان
تیر و کمان

رضا کیارستمی در گفت‌وگو با ایسنا و در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت دریافت ویزا مشکلی برای اعزام کمانداران به آمریکا نخواهید داشت، افزود: طی آخرین استعلامی که از سفارت آمریکا در ارمنستان برای اعزام تیم ملی تیروکمان جوانان و نوجوانان رشته‌های ریکرو و کامپوند دختران و پسران دریافت کردیم، هیچ مشکلی تا به این لحظه برای اعزام وجود ندارد و طبق روال عادی ثبت‌نام صورت گرفته و بلیت‌ها نیز تهیه شده است. البته هنوز ویزاها را دریافت نکرده‌ایم و منتظر دریافت ویزا و پاسپورت از سوی سفارت آمریکا در ارمنستان هستیم. بنابراین اگر ویزا و پاسپورت کمانداران را دریافت کنیم دیگر هیچ مشکلی برای اعزام وجود ندارد.

دبیر فدراسیون گفت: با توجه به اینکه بیستم بهمن کمانداران جوان و نوجوان برای شرکت در مرحله چهارم مسابقات جام جهانی داخل سالن باید راهی آمریکا شوند، امیدوارم تا آخر همین هفته ویزا و پاسپورت کمانداران را از سفارت آمریکا در ارمنستان دریافت کنیم تا مشکلی برای اعزام وجود نداشته باشد.

وی گفت: تیم ملی تیروکمان در قالب جوانان و نوجوانان در حدود 11ورزشکار و مجید کیان زاد(کامپوند بزرگسالان) بیست بهمن راهی لاس وگاس آمریکا خواهند شد و چهارمین مرحله از جام جهانی تیروکمان داخل سالن از 22بهمن آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

کیارستمی اضافه کرد: فینال فینالیست‌های جام جهانی تیروکمان نیز بعد از پایان این رقابتها و 30بهمن در آمریکا برگزار می‌شود که ما امید زیادی داریم چند نفر از کمانداران ما برای اولین بار به مرحله فینال فینالیست‌ها راه پیدا کنند.

وی در پایان گفت: در دو مرحله از رقابت‌های جام جهانی داخل سالن تیروکمان که در مراکش و تایلند برگزار شد، کمانداران جوان و نوجوان کشورمان موفق به کسب چند مدال طلا، نقره و برنز در رشته‌های ریکرو و کامپوند شدند. این امیدواری وجود دارد که در آمریکا نیز با وجود بالا بودن سطح رقابتها، صاحب چندین مدال شویم و با افتخار خاک آمریکا را ترک کنیم.


منبع :ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .