تبیان، دستیار زندگی
به گفته رئیس فدراسیون بسکتبال، این فدراسیون به منظور جذب سرمربی خارجی برای تیم ملی درخواست رزومه گزینه هایی از چهار کشور اروپایی را داده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رایزنی فدراسیون بسکتبال با چهار کشور اروپایی برای جذب مربی خارجی

به گفته رئیس فدراسیون بسکتبال، این فدراسیون به منظور جذب سرمربی خارجی برای تیم ملی درخواست رزومه گزینه‌هایی از چهار کشور اروپایی را داده است.

بخش ورزشی تبیان
بسکتبال

به گزارش خبرنگار مهر، اقدامی که «درک باورمن» برای فسخ یک طرفه قراردادش با فدراسیون بسکتبال به عنوان سرمربی تیم ملی انجام داد، مسئولان این فدراسیون را بر آن داشته تا گزینه خارجی دیگری را جایگزین وی کنند. اگرچه فعلا هدایت تیم ملی بسکتبال به عهده مهران حاتمی است و این تیم با سرمربیگری این مربی در رقابت های غرب آسیا شرکت کرده اما در عین حال مسئولان فدراسیون رایزنی با گزینه های خارجی موردنظر را در دستور کار خود قرار داده اند.

برنامه رایزنی برای جذب مربی خارجی چند روزی است که در فدراسیون بسکتبال آغاز شده است. در این راستا مذاکرات جدی هم صورت گرفته و حتی از چهار کشور اروپایی درخواست ارائه رزومه مربیان موردنظر شده است.

به گفته محمود مشحون، رئیس فدراسیون بسکتبال لتونی، یونان، فرانسه و اسلوونی کشورهایی هستند که تقاضای دریافت رزومه گزینه های سطح بالای مربیان آنها مطرح شده است.

رئیس فدراسیون بسکتبال در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر گفت: از مربیان ایرانی همچون مهران شاهین طبع و مهران حاتمی برای رایزنی و مذاکره با گزینه های خارجی کمک گرفته خواهد شد.


منبع : خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .