تبیان، دستیار زندگی
حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد از دستگیری 2 متهم فراری کانون اصلاح و تربیت زاهدان خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دستگیری 2 متهم فراری کانون اصلاح و تربیت

حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد از دستگیری 2 متهم فراری کانون اصلاح و تربیت زاهدان خبر داد.

بخش حقوق تبیان

متهم فراری
حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد دادستان زاهدان از دستگیری 2 متهم فراری کانون اصلاح و تربیت زاهدان خبر داد و اظهار کرد: دو نفر از این متهمان در دو روز گذشته در چابهار و خاش دستگیر شدند. وی خاطرنشان کرد: تلاش‌ها برای دستگیری سومین متهم ادامه دارد.

بابایی مدیرکل زندان‌های استان سیستان و بلوچستان در این رابطه اظهار کرد: هیچ محکوم به اعدام یا قصاص از زندان‌ زاهدان فرار نکرده است و زندان زاهدان حفاظت امنیتی بالایی دارد.

12 آذر ماه سه متهم طی درگیری و زخمی کردن یک سرباز از کانون اصلاح و تربیت زاهدان فرار کرده بودند. بابایی مدیرکل زندان‌های استان سیستان و بلوچستان در این رابطه اظهار کرد: هیچ محکوم به اعدام یا قصاص از زندان‌ زاهدان فرار نکرده است و زندان زاهدان حفاظت امنیتی بالایی دارد.

وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: شب گذشته (12 آذرماه) حوالی ساعت هفت و سی دقیقه، 3 نوجوان از کانون اصلاح و تربیت که مکان نگهداری اطفال و نوجوانان معارض با قانون 9 تا 18 ساله است فرار می‌کنند.
مدیرکل زندان‌های سیستان و بلوچستان با بیان اینکه این سه نوجوان متهم بوده و هیچگونه محکومیتی نداشته‌اند، گفت: این افراد در مظان اتهام هستند و هنوز حکمی در رابطه با آن‌ها صادر نشده است.
منبع: میزان


این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .