تبیان، دستیار زندگی
بهروز نعمتی از نامه شهردار تهران به این هیأت درباره مراسم تشییع پیکر شهدای آتش نشان خبر داد و گفت: شهردار تهران و وزیر کشور فردا به دلیل حضور در مراسم تشییع آتش نشانان در نشست علنی مجلس حضور نمی یابند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نامه شهردار تهران به مجلس درباره برگزاری مراسم تشییع شهدای آتش نشان

بهروز نعمتی از نامه شهردار تهران به این هیأت درباره مراسم تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان خبر داد و گفت: شهردار تهران و وزیر کشور فردا به دلیل حضور در مراسم تشییع آتش‌نشانان در نشست علنی مجلس حضور نمی‌یابند.

اتش نشان

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف شهردار تهران قرار بود در نشست علنی فردای مجلس شورای اسلامی حضور یافته و گزارشی از حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکوی تهران به وکلای ملت ارائه بدهد، اما به دلیل برگزاری مراسم تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان، شهردار تهران طی نامه‌ای به هیأت رئیسه مجلس اعلام کرده با توجه به اینکه مراسم تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان فردا برگزار می‌شود، لذا وی در نشست علنی فردای پارلمان حضور نمی‌یابد.

همچنین با توجه به برگزاری مراسم تشییع پیکر آتش‌نشانان شهید، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور هم که قرار بود برای ارائه گزارش از حادثه پلاسکو در نشست علنی فردای خانه ملت حضور یابد، در نشست علنی فردا حاضر نخواهد شد.

بهروز نعمتی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس در این باره گفت: جلسه برای حضور شهردار تهران و وزیر کشور برای ارائه گزارشی درباره حادثه پلاسکو به نمایندگان مجلس پس از برگزاری مراسم تشییع پیکر آتش‌نشانان شهید طی روزهای آینده مجلس برگزار می‌شود.


منبع : فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .