تبیان، دستیار زندگی
دبیرکل جبهه ایستادگی طی پیامی حمایت خود از تشکل «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» را اعلام کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حمایت «جبهه ایستادگی» از «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»

دبیرکل جبهه ایستادگی طی پیامی حمایت خود از تشکل «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» را اعلام کرد.

بخش سیاست تبیان
جبهه ایستادگی

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس جبهه ایستادگی طی پیامی حمایت خود از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را اعلام کرد.

شورایعالی جبهه ایستادگی ایران اسلامی در جلسه روز چهارشنبه هفته گذشته با اکثریت آراء حمایت خود را از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام کرد.

حجت‌الاسلام یدالله حبیبی دبیرکل این جبهه ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: این تصمیم بعد از چند نشست شورای عالی وبررسی ابعاد موضوع و در نظر گرفتن شرایط سیاسی و اجتماعی کشور اتخاذ گردید.

دبیرکل جبهه ایستادگی بابیان اینکه وفاق بین نیروهای انقلاب اسلامی از مولفه‌های پایدار و پیش برنده نظام است، تصریح کرد: با بکار بردن راهبرد وحدت و هم افزایی امکان تجمیع همه نیروهای انقلاب و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها ممکن خواهد بود وی با توجه به اینکه احزاب بنا به دلائلی تاکنون نتوانسته‌اند رسالت خود را عملی کنند تقویت رویکردهای مردمی در تصمیم سازی و اجرای برنامه‌ها  اجتناب ناپذیر است.

حبیبی ادامه داد: دغدغه امروز نظام را کارآمدی وارائه تصویرتوانمند در حل مشکلات مردم خاصه در بخش‌های اقتصادی وفرهنگی دانست و راه برون رفت از مشکلات موجود تجمیع نیروهای توانمند، دلسوز و علاقه مند به نظام حول محور مقام معظم رهبری است.

وی افزود: مهمترین شاخص در خدمت به نظام در شرایط فعلی با مردم بودن ودرد آنان را حس کردن است واین هدف جز با رویکرد انقلابی وایمان به سرمایه های انقلاب اسلامی میسر نخواهد بود.

دبیرکل جبهه ایستادگی با بیان اینکه عنوان نیروهای انقلاب اسلامی به معنی نفی دیگران نیست،گفت: مهمترین ویژگی در دوره فعلی برای عمل به رهنمودهای رهبری ومراقبت از ارزش‌های اسلامی، درک شرایط داخلی و خارجی و بالابردن کارآمدی نظام و تحقق عدالت و پیشرفت است.

حبیبی با بیان اینکه حضور همه گروه‌های وفادار به نظام با سلیقه‌های متفاوت در فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی ضروری است اظهار داشت: حمایت از این تشکل مردمی را به معنی ادغام احزاب و جبهه‌ها در آن نیست و رویکرد حمایت از این جبهه مردمی به معنی هم افزایی سلیقه های گوناگون بر وحدت حداکثری وتاکید برمشترکات و هم افزایی سلیقه های گوناگون است وهمه احزاب وگروه‌ها ظرفیت‌های خودرا همراه این تشکل بزرگ مردمی برای ایفای مسئولیت تاریخی بکار خواهند بست.


منبع :فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .