تبیان، دستیار زندگی
در آیین اختتامیه دومین سوگواره فرهنگی و هنری عبرات از سازمان، موسسه، رسانه ها و اشخاص حقیقی فعال فرهنگی در حوزه اربعین تقدیر می شوند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تقدیر از فعالان فرهنگی برتر در حوزه اربعین

در آیین اختتامیه دومین سوگواره فرهنگی و هنری عبرات از سازمان، موسسه، رسانه‌ها و اشخاص حقیقی فعال فرهنگی در حوزه اربعین تقدیر می‌شوند.

بخش هنری تبیان
سوگواره عبرات

همزمان با تقدیر از برگزیدگان بخش های ده گانه دومین سوگواره عبرات از 21 فعال فرهنگی در حوزه اربعین حسینی که شامل موسسات، سازمان ها و نهادها، رسانه های گروهی و جمعی و اشخاص حقیقی می‌شود، تقدیر به عمل خواهد آمد.

همچنین در این مراسم  از یک مجری رادیو و تلویزیون و یک  بازیگر سینما و تلویزیون به دلیل شرکت در بخش های دلنوشته و فیلم تقدیر خواهد شد.

این مراسم با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور و رئیس ستاد مرکزی اربعین، حجت الاسلام و المسلمین علی قاضی عسگر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، حمید احمدی رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین، حامد نگارش دبیر اجرایی، جمعی از مسئولان و مدیران فرهنگی، داوران دومین سوگواره فرهنگی و هنری عبرات و هنرمندان حوزه های سینما، تجسمی، رادیو و تلویزیون در سالن همایش های وزارت کشور روز چهارشنبه 6 بهمن ماه از ساعت 15 برگزار می‌شود.


منبع: تسنیم