تبیان، دستیار زندگی
اجرای حامد همایون در روز چهارشنبه ششم بهمن برای احترام به مراسم تشییع شهیدانِ آتشنشان در حادثه پلاسکو، لغو شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کنسرت حامد همایون در روز ششم بهمن لغو شد

اجرای حامد همایون در روز چهارشنبه ششم بهمن برای احترام به مراسم تشییع شهیدانِ آتشنشان در حادثه پلاسکو، لغو شد.

بخش هنری تبیان
حامد همایون

دوشنبه چهارم بهمن 1395 حامد همایون در مرکز همایش‌های برج میلاد کنسرت خود را در دو سانس برگزار کرد. پیش از آغازِ سانسِ دوم این کنسرت، محسن رجب‌پور مدیر موسسه ترانه شرقی و تهیه کننده‌ی کنسرت‌های حامد همایون، به روی صحنه آمد و در سخنانی کوتاه گفت: باید اجرای امشب را لغو می‌کردیم تا شاید اندکی از همدردی خود را با حادثه دیدگانِ حادثه پلاسکو نشان دهیم. اما به احترام وجود شما و برنامه‌ریزی‌های شما برنامه را لغو نکردیم، به جایش این اجرا را تقدیم می‌کنیم به آدم‌هایی که با فداکاریشان جان همه ما را نجات می‌دهند و بودنشان تضمین زنده بودن بقیه همشهریانشان است.

رجب‌پور تاکید کرد:‌ طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده کارِ آوار برداری‌های ساختمان فروریخته‌ی «پلاسکو» تا چهارشنبه تمام می‌شود و پنجشنبه مراسم تشییع عزیزان از دست رفته در این حادثه است؛ به همین دلیل اجرای روز ششم را که قرار بود در همین مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شود، به طور خود‌خواسته لغو کردیم. متاسفیم که علاقه‌مندان به موسیقی را که برای روز ششم بلیت تهیه کرده بودند، نخواهیم دید اما مجموعه برج میلاد به ما قول داده که اجرای روز ششم را در نخستین فرصت تکرار کنیم.

محسن رجب‌پور در ادامه از حاضران در مرکز همایش‌های برج میلاد خواست تا برای ادای احترام به شهیدانِ حادثه پلاسکو، بایستند و یک دقیقه سکوت کنند.

مدیر موسسه ترانه شرقی در پایان صحبت‌هایش گفت: خوشحالم که اعلام کنم حامد همایون در شروع فعالیت‌هایش و به واسطه امیدبخشی که در اشعارش هست، به عنوان سفیر سرطان از سوی وزارت بهداشت انتخاب شده است.


منبع: تسنیم