تبیان، دستیار زندگی
به گفته سرمربی تیم ملی پاراتکواندو، این تیم سال آینده در مسابقات جهانی لندن شرکت می کند و پیش از آن در رقابت های قهرمانی آفریقا، اروپا و آیواز حضور خواهد داشت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حضور تیم ملی پاراتکواندو در مسابقات آفریقا، اروپا و جهانی لندن

به گفته سرمربی تیم ملی پاراتکواندو، این تیم سال آینده در مسابقات جهانی لندن شرکت می کند و پیش از آن در رقابت های قهرمانی آفریقا، اروپا و آیواز حضور خواهد داشت.

بخش ورزشی تبیان
تکواندو

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، پیام خانلرخانی، سرمربی تیم ملی پاراتکواندو هدف اصلی از برگزاری اردوهای آماده سازی و بازی های تدارکاتی را حضور موفق در رقابتهای جهانی لندن و کسب امتیازات لازم برای بازی های پارالمپیک توکیو دانست و گفت ترکیب تیم ملی اعزامی پس از شرکت در رقابتهای تدارکاتی مشخص خواهد شد.

وی تاکید کرد: هدف مهم ما رقابتهای جهانی لندن است که اوایل مهرماه سال آینده برگزار می شود و قبل از این مسابقات در چند رویداد، شرکت خواهیم کرد.

این مربی افزود: مسابقات قهرمانی آفریقا و اروپا برای بالا بردن آمادگی و تدارک تیم ملی خوب است و از طرفی باید در این رقابتها امتیازات لازم برای کسب سهمیه بازی های پارالمپیک توکیو را به دست آوریم.

سرمربی تیم ملی پاراتکواندو در تشریح رقابتهای تدارکاتی تیم ملی اظهار داشت: مسابقات قهرمانی آفریقا، قهرمانی اروپا و آیواز، سه رویدادی است که سال آینده برگزار خواهد شد و اعزام تیم ملی ایران به این مسابقات با صلاحدید مسئولان انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: زمان کمی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آفریقا داریم، چون فروردین ماه برگزار می شود و اگر قرار باشد در این رقابتها شرکت کنیم باید اردوها را از اول اسفندماه آغاز کنیم.

خانلرخانی درباره رقابتهای انتخابی تیم ملی گفت: در این مسابقات بازیکنانی که دارای رنکینگ و مدال آور هستند شرکت نمی کنند و به صورت مستقیم وارد اردو می شوند. برای شناسایی افراد جدید و جوان نیز مسابقه انتخابی را برگزار می کنیم.

سرمربی تیم ملی پاراتکواندو یادآور شد: ترکیب تیم ملی جهت حضور در رقابتهای جهانی لندن را باید بعد از رقابتهای تدارکاتی مشخص کنیم. درحقیقت عملکرد بازیکنان را در رویدادهای تدارکاتی ارزیابی می کنیم تا بازیکنانی که عملکرد بهتری داشته اند را انتخاب کنیم و با تیمی قدرتمند در مسابقات لندن شرکت کنیم.


منبع : خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .