تبیان، دستیار زندگی
سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: در این چند روز باقی مانده تا رقابت های غرب آسیا بیش تر به دنبال افزایش هماهنگی تیم هستیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مهران حاتمی: در این مدت به دنبال هماهنگی هستیم

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: در این چند روز باقی مانده تا رقابت‌های غرب‌آسیا بیش‌تر به دنبال افزایش هماهنگی تیم هستیم.

بخش ورزشی تبیان
بسکتبال

به گزارش ایسنا، مهران حاتمی درباره شرایط تیم ملی بسکتبال ایران اظهار کرد: همه ملی‌پوشان با شروع اردو وارد تمرینات شده‌اند و به خوبی تمرین می‌کنند. همه آن‌ها در جریان رقابت‌های لیگ حضور داشته‌اند و بازی‌ کرده‌اند و از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار دارند که این باعث می‌شود کارمان راحت‌تر پیش برود. در این زمانی هم که در اختیار داریم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بازیکنان در کنار هم بیش‌تر بازی کنند و به هماهنگی برسند. مرور سیستم‌های دفاعی و حمله‌ای را داریم تا ان‌شاءلله با بهترین شرایط راهی اردن شویم و در مسابقات شرکت کنیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران با اشاره به رقابت‌های غرب‌آسیا اظهار کرد: این رقابت‌ها همیشه سطح خوبی داشته و کشورها با بهترین بازیکنان خود به میدان می‌آیند. مطمئنا در اردن نیز شرایط مثل همیشه است و همه تیم‌ها کیفیت خوبی خواهند داشت. همه حریفان نیز قدرتمند هستند و ما هیچ‌کدام را دست کم نمی‌گیریم چرا که می‌دانیم آن‌ها همیشه برابر ایران انگیزه زیادی دارند و تمام توان‌شان را می‌گذارند تا تیم ملی کشورمان را شکست دهند. به همین دلیل باید بیش‌تر از همیشه تلاش کنیم و در هر مسابقه به خوبی بجنگیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی قهرمان این تورنمنت می‌شود یا نه؟ بیان کرد: در بسکتبال ثانیه‌ها همه چیز را تعیین می‌کند و به همین دلیل نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. من در تمام بازیکنان غیرت و انگیزه و تلاش را می‌بینم و به همه آن‌ها اعتماد دارم. دوازده نفری هم که در نهایت انتخاب شوند هر آن چه داشته باشند را برای سربلندی تیم خواهند گذاشت اما بسکتبال است و نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. مهم این‌جاست که تلاش کنیم و کم نگذاریم و برای بهترین عنوان بجنگیم.

حاتمی درباره شرایط ملی‌پوشان نیز اظهار کرد: همه چیز خوب است و بازیکنان به خوبی تلاش می‌کنند. سعی می‌کنند تا خیلی زود باهم هماهنگ شوند. به هر حال اکثر این بازیکنان سال‌های زیادی است که کنار هم بوده‌اند و بسکتبال را هم می‌شناسند. از طرف دیگر جوان‌ترها نیز خیلی خوب و با انگیزه کار می‌کنند و تلاش دارند تا رشد کنند. این اتفاق خوبی است که در تیم ملی افتاده و کل بازیکنان انگیزه زیادی دارند. وقتی با تجربه‌های تیم تلاش می‌کنند جوان‌ترها نیز می‌فهمند که باید تلاش‌شان را بیش‌تر کنند تا بالا بیایند.

به گزارش ایسنا، تیم ملی بسکتبال ایران نهم بهمن راهی اردن می‌شود و از دهم این ماه رقابتش در غرب‌آسیا را آغاز می‌کند.


منبع : ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .