تبیان، دستیار زندگی
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تاکید کرد مسئولیت بازسازی زمین کمپ تیم های ملی با فدراسیون فوتبال است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسئولیت بازسازی کمپ تیم ملی با فدراسیون فوتبال است

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تاکید کرد مسئولیت بازسازی زمین کمپ تیم های ملی با فدراسیون فوتبال است.

بخش ورزشی تبیان
مصطفی مدبر

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی مدبر در بخش آغازین نشست خبری خود در مورد کمپ تیم های ملی فوتبال و روند بازسازی آن توضیح داد و گفت: شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد. این پروژه و زمین آکادمی فوتبال را به طور کامل در اختیار فدراسیون فوتبال قرار داده ایم. البته این را هم قبول داریم که تیم ملی به یک زمین خوب نیاز دارد. بنابراین هرجا لازم باشد آن را در اختیارشان قرار می دهیم.

وی ادامه داد: زمین شماره دو آزادی در اختیار دو تیم استقلال و پرسپولیس است. با این حال اعلام کرده ایم در صورت نیاز تیم ملی می توانیم این زمین را در اختیار ملی پوشان قرار دهیم.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در این رابطه و در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر مبنی بر اینکه در مورد هزینه های بازسازی کمپ تیم ملی هم شرکت مسئولیت دارد یا خیر گفت: تاکید می کنم بازسازی کمپ تیم های ملی به طور کامل در اختیار فدراسیون است. نظارت شرکت در این حد هست که این کار خارج از قرارداد مشخص، انجام نشود اما روند کیفی کار و تامین هزینه های آن به طور کامل برعهده فدراسیون است و ما ورودی نداریم. مسئولین فدراسیون هم اعلام کردند فیفا مبلغی را برای زمین چمن در اختیارشان قرار داده اما ما هم اعلام کردیم هر جا لازم باشد زمین مناسب به آنها می دهیم.


منبع :خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .