تبیان، دستیار زندگی
نتایج پیش بینی آلودگی هوا نشانگر برقراری شرایط سالم در روز جاری برای اکثر مناطق شهر تهران است و انتظار می رود شرایط مطلوب کیفی هوا تا روز سه شنبه همچنان ادامه داشته باشد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تهران امروز و فردا هوای سالم دارد

نتایج پیش‌بینی آلودگی هوا نشانگر برقراری شرایط سالم در روز جاری برای اکثر مناطق شهر تهران است و انتظار می‌رود شرایط مطلوب کیفی هوا تا روز سه‌شنبه همچنان ادامه داشته باشد.

بخش اجتماعی تبیان
title

بر اساس نتایج پارامترهای هواشناسی پیش‌بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، با برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار در روز جاری (دوشنبه 4 بهمن)، در برخی ساعات وزش باد موثر (بین 3 تا 5 متر بر ثانیه) و بارش باران انتظار می‌رود. با تداوم این شرایط در روز سه‌شنبه 5 بهمن، در برخی ساعات به ویژه در ساعات ابتدایی صبحگاه، وزش باد موثر و بارندگی پیش‌بینی می‌شود.

با کاهش تدریجی میزان ناپایداری جوی در روز چهارشنبه6 بهمن، در طول روز از سرعت باد کاسته شده و تنها در برخی ساعات وزش باد موثر انتظار می‌رود. همچنین دما طی دو روز آینده کاهش محسوسی یافته و در برخی ساعات به دمای زیر صفر درجه سانتیگراد خواهد رسید.

نتایج پیش‌بینی آلودگی هوا نیز نشانگر برقراری شرایط سالم در روز جاری (دوشنبه) برای اکثر مناطق شهر تهران است و انتظار می‌رود شرایط مطلوب کیفی هوا تا روز سه‌شنبه همچنان ادامه داشته باشد.

بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوا، شاخص کیفیت هوای تهران در 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز 93 و در شرایط سالم قرار داشته است.


منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .