تبیان، دستیار زندگی
موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان، با توجه به نامگذاری سال 1395 به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» توسط مقام معظم رهبری، مسابقه بزرگ اقتصاد مقاومتی را برگزارخواهد کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسابقه بزرگ اقتصاد مقاومتی در شبکه اجتماعی تبیان

موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان، با توجه به نامگذاری سال 1395 به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» توسط مقام معظم رهبری، مسابقه بزرگ اقتصاد مقاومتی را برگزارخواهد کرد.

هومن بهلولی- روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، با توجه به نامگذاری سال 1395 به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» توسط مقام معظم رهبری و لزوم فعالیت منسجم در بستر فرهنگ برای دستیابی هرچه بهتر به این امر مهم، مسابقه بزرگ اقتصاد مقاومتی توسط معاونت شبکه های اجتماعی موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان برگزار می گردد.

این مسابقه با محوریت شعار سال یعنی اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل در بستر فضای مجازی و در دو بخش وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی برگزار می شود.

کاربران فضای مجازی برای در این مسابقه باید با در نظر گرفتن موضوعات مورد نظر جشنواره در بستر سرویس وبلاگ نویسی تبیان (تبلاگ) و شبکه اجتماعی تبیان، مطالب تولیدی خود را منتشر کنند. موضوعات پیشنهادی این مسابقه عبارتند از :

- نقش اقتصاد مقاومتی در بهبود وضعیت اقتصادی کشور چیست؟

- اقتصاد مقاومتی چقدر در زندگی شما تاثیر داشته است؟

- دیدگاه خودتان را در مورد اقتصاد مقاومتی و روش های پیاده سازی هرچه بهتر آن در جامعه بنویسید.

همچنین در پایان این مسابقه، به شرکت کنندگان برتر که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، جوایز نقدی ارزنده ای از سوی موسسه تبیان اهدا می گردد.

گفتنی است، علاقه مندان به شرکت در این مسابقه لازم است بعد از مطالعه قوانین این مسابقه در دو بخش وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی در صفحه مسابقه ثبت نام کرده و فعالیت خود را آغاز کنند.

جهت مشاهده قوانین و همچنین شرکت در این مسابقه اینجا کلیک نمایید.

لازم به ذکر است زمان شرکت در این مسابقه تا روز 20 اسفندماه سال جاری می باشد.