تبیان، دستیار زندگی
سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت: با شرایطی که در حال حاضر لیگ ما دارد، محکوم به ادامه این روند و پیروزی در مسابقات آینده هستیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

چیزی از دوپینگ کاظمی ابلاغ نشده است

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت: با شرایطی که در حال حاضر لیگ ما دارد، محکوم به ادامه این روند و پیروزی در مسابقات آینده هستیم.

بخش ورزشی تبیان
فوتسال

رضا لک در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره پیروزی پرگل گیتی پسند مقابل شهرداری ساوه در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال گفت: بازی سختی با شهرداری ساوه داشتیم. این تیم تقریبا در زمین خودش به حریفان نباخته بود و این کار را دشوار می کرد ولی خوشبختانه بازیکنان ما خوب بازی کردند و در نهایت برنده از زمین خارج شدیم. جز دو، سه دقیقه اول که غافلگیر شدیم و گل خوردیم، در دقایق بعدی بازی را خوب مدیریت کردیم.

وی با اشاره به دیدار این هفته گیتی پسند مقابل فرش آرا، تصریح کرد: فرش آرا هم جزو تیم های خوب است و شرایطش بهتر می شود ولی ما هم محکوم به ادامه این روند و بردن هستیم. قطعا روزهای سختی در لیگ پیش رو داریم و با قدرت جلو خواهیم رفت.

سرمربی گیتی پسند درباره اینکه به نظر می رسد تیمش در صدر جدول دست نیافتنی شده است، یادآور شد: امسال مسابقات لیگ واقعا سخت است. جوانهای مستعد ایرانی در هر تیمی حضور دارند و نمی توان از قبل هیچ مسابقه ای را پیش بینی کرد. اگر غفلت کنیم جبران آن سخت می شود. برای همین با انگیزه و با برنامه برای هر مسابقه به میدان می رویم. نه من و نه بازیکنانم به جدول نگاه نمی کنیم. سه امتیاز بازی با دانشگاه و طرح و توسعه همانقدر برای ما ارزشمند است که سه امتیاز مقابل تیم های بالای جدول.

لک در پایان در خصوص دوپینگ افشین کاظمی بازیکن ملی پوش گیتی پسند هم گفت: ما هم این حرف و حدیثها را شنیده ایم ولی چیزی به باشگاه ابلاغ نشده است. قرار بود این بازیکن روز گذشته در سالن حاضر شود تا با او صحبت کنم که بعد از بازی به تهران بازگشتم و او را ندیدم. خود کاظمی هم این حرفها را تکذیب کرده است. افشین قبل از بازی با دبیری دچار مصدومیت جدی شد و به گفته پزشکان چند هفته ای نمی تواند بازی کند.


منبع:خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .