تبیان، دستیار زندگی
سرمربی تیم ملی فوتبال به تمجید از کریم انصاری فرد پرداخت و تاکید کرد او با رفتن به تیم جدیدش پیشرفت می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کی‌روش: انصاری‌فرد با پیوستن به المپیاکوس پیشرفت خواهد کرد

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال به تمجید از کریم انصاری فرد پرداخت و تاکید کرد او با رفتن به تیم جدیدش پیشرفت می‌کند.

بخش ورزشی تبیان
انصاری فرد

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از گاتزتای یونان، کریم انصاری فرد در جابه جایی زمستانی با جدایی از پانیونیوس راهی المپیاکوس یونان شد تا زیر نظر پائولو بنتو، سرمربی سابق پرتغال فوتبالش را ادامه‌ دهد.

کارلوس کی‌روش که رابطه خوبی با پائولو بنتو دارد، عنوان کرد: کریم انصاری فرد باید از فرصت‌هایی که در اختیارش قرار داده می‌شود به بهترین شکل استفاده کند.

او درباره این موضوع گفت‌: کریم فوتبالیست بزرگی است. او حرکات خیلی خوبی در زمین مسابقه انجام می‌دهد. کریم از تکنیک خوبی برخوردار است و قدرت و بازی‌خوانی بالایی دارد و از نظر من اینها مهم‌ترین نقاط قوت او محسوب می‌شوند. انصاری فرد می‌تواند به عنوان مهاجم نوک به کار گرفته شود. او همین طور  این قابلیت را دارد که به عنوان مهاجم کناری مورد استفاده قرار گیرد. رقابت در لیگ یونان خیلی سخت است. لیگ فیزیکی و درگیرانه‌ای در این کشور وجود دارد که تاکنون انصاری فرد توانسته خودش را به عنوان یک بازیکن بزرگ نشان دهد و من معتقدم که انتقال او به تیم صدرنشین یونان یعنی المپیاکوس به او کمک خواهد کرد تا فوتبال بهتری داشته باشد.

پائولو بنتو نیز عنوان کرده که انصاری‌فرد به مرور در تیمش مورد استفاده قرار خواهد گرفت. رقابت در خط حمله این تیم یونانی بسیار شدید است و برای انصاری فرد زمان خواهد برد تا بتواند به شرایط تیم جدید خود آشنا شود.

در روزهای گذشته زمزمه‌هایی مبنی بر انتقال قرضی این بازیکن از المپیاکوس شنیده شد که این گمانه زنی‌ها صحت ندارد و مهاجم ایرانی در این تیم باقی خواهد ماند.


منبع : ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .