تبیان، دستیار زندگی
پادشاه اسپانیا روبان نمایشگاه گردشگری فیتور را برید تا حال و هوای این روزهای مادرید دیدنی تر شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تحسین ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا

قرار گرفتن ایران در سالن 4 و کنار بزرگان گردشگری جهان برای نخستین بار

پادشاه اسپانیا روبان نمایشگاه گردشگری فیتور را برید تا حال و هوای این روزهای مادرید دیدنی تر شود.

بخش گردشگری تبیان

تحسین ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا

گشایش نمایشگاه فیتور اسپانیا

به گزارش تبیان از توریسم آنلاین ؛ نمایشگاه فیتور اسپانیا 2017 روز چهارشنبه 18 ژانویه رسما گشایش یافت تا یکی دیگر از مهمترین رویدادهای گردشگری جهان رقم بخورد.ایران هم در نمایشگاه امسال حضور پر رنگ و قابل توجهی دارد.

در آیین گشایش این رویدا معتبر و مهم گردشگری ,سفیر و رایزن فرهنگی ایران و عضوارشد کانون جهانگردی و اتومبیلرانی حضور داشتند.

هفت سالی است که مدیریت غرفه های ایران در فیتور برعهده کانون جهانگردی و اتوملبیلرانی است که به نمایندگی از سازمان میراث فرهنگی زمینه معرفی ایران و حضور فعالان گردشگری را در این رویداد شناخته شده فراهم می کند.

تحسین ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا

ایران در سالن 4 و کنار بزرگان گردشگری جهان برای نخستین بار

پس از کسب تجربه هفت ساله ,برای نخستین بار، ایران در سالن 4 و کنار بزرگان گردشگری جهان قرار گرفته و در فضای 304 متری پذیرای بازدیدکنندگان است.

امسال 19 شرکت خصوصی و نیمه خصوصی گردشگری ایران در حوزه های توراپراتور ها ,اژانس های گردشگری, سرمایه گذاری,خدمات گردشگری و هتلداری پررنگ ترین حضور ایران را در نمایشگاه فیتور رقم زدند.

تحسین ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا

این نمایشگاه همه ساله به مدت پنج روز برگزار می شود.

سه روز اول این نمایشگاه اختصاص به بازدیدکنندگان تخصصی شامل تور اپراتورها,خبرنگاران حوزه صنعت گردشگری و هتلداران و فعالان گردشگری اختصاص دارد.دو روز اخر هم درهای نمایشگاه به روی عموم علاقمندان و گردشگران باز می شود.

دکتر فدایی فر سفیر ایران در اسپانیا در استند جمهوری اسلامی ایران ,حضور کشورمان را در این رویداد یک فرصت ارزنده توصیف کرد وگفت:اسپانیا کشوری گردشگر پذیر و فعال در صنعت گردشگری دنیاست.این رویداد می تواند کسب تجربه ای باشد برای فعالان گردشگری تا ایران پر جاذبه را در ابعاد بین المللی معرفی کنند.

تحسین ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا

احمد اصغری قاجار رییس کمیسیون گردشگری اتاق ایران هم که به اسپانیا سفر کرده است ,حصور موثر و جریان ساز در نمایشگاههای بین المللی را برای بخش خصوصی ایران لازم و ضروری توصیف کرد.

منوچهرناصرالملكی نائب ریس هیات مدیره كانون جهانگردی و اتومبیلرانی هم به نمایندگی از سازمان میراث فرهنگی حضور از سرمایه گذاران خارجی خواست با توجه به امنیت كشورمان وظرفیت های کم نظیرایران در سرمایه گذاری طرح های گردشگری حضور پیدا كنند .

تحسین ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا

نمایش هنر و فرهنگ ایران با حضور میهمانانی از کشورهای مختلف درهتل "اینترکنتینتال"مادرید

نمایش هنر و فرهنگ ایران با حضور میهمانانی از کشورهای مختلف درهتل "اینترکنتینتال"مادرید از جمله برنامه های جذاب امسال بود.

در این مراسم سخنرانان به بیان ابعاد مختلف تاریخ و فرهنگ ایران و تاثیر این تمدن کهن بر تمدن بشری پرداختند.

پخش کلیپ هایی از جاذبه های صنایع دستی و گردشگری ایران در این مراسم با اقبال میهمانان همراه بود.

تحسین ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا

غرفه های ایران در نمایشگاه مورد توجه اژانس رسمی خبری اسپانیا

غرفه های ایران در نمایشگاه مورد توجه اژانس رسمی خبری اسپانیا قرار گرفت و خبرنگار این رسانه به تهیه گزارش از ایران و داشته هایش پرداخت.

کارگاه صنایع دستی,نشست تخصصی نمایشگاه با حضورسفیرایران وبا موضوع وضعیت صنعت گردشگری ایران وجذب گردشگران اسپانیایی ازجمله برنامه های جنبی این نمایشگاه است.

نمایشگاه فیتور اسپانیا تا روز یکشنبه سوم بهمن ماه برپاست .


منبع : توریسم آنلاین