سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

منتخبین دومین مسابقه خلاقیت های شب یلدا

باشگاه کاربران تبیان، همزمان با فرارسیدن شب یلدا، برای برگزاری مسابقه ویژه بلندترین شب سال اقدام نمود و هم اکنون منتخبین این مسابقه را معرفی خواهد کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

منتخبین دومین مسابقه خلاقیت های شب یلدا

سلام کاربران گرامی

باشگاه کاربران تبیان، همزمان با فرارسیدن شب یلدا، برای برگزاری مسابقه ویژه بلندترین شب سال اقدام نمود و هم اکنون منتخبین این مسابقه را معرفی خواهد کرد.

در این مسابقه که در بستر شبکه اجتماعی تبیان اجرا شد، کاربران شبکه اجتماعی تصاویری از خلاقیت های خود را درباره شب یلدا شامل سفره آرایی، میوه آرایی و موارد مرتبط در صفحات خود در شبکه اجتماعی تبیان و با برچسب #یلدای_95 ثبت کردند. برخی از کاربران نیز در قالب تفأل به دیوان حافظ، اقدام به انتشار تصاویری در شبکه اجتماعی تبیان کردند.

تصاویر منتخب مسابقه که با رای و نظر کاربران شبکه اجتماعی (بیشترین پسند از سوی کاربران) انتخاب شده است را در ادامه مشاهده می نمایید. برای بزرگنمایی تصاویر، بر روی آن ها کلیک کنید.

پس از بررسی مطالب و تصاویر ارسال شده برای این مسابقه، اسامی منتخبین مسابقه به شرح زیر اعلام می شود: 

ردیف

شناسه کاربری

1

rainy_sun

2

zari1zari1

3

dooostiii

کاربران منتخب برای دریافت جوایز، می بایست عضویت خود در سایت تبیان را حداکثر تا 10 بهمن ماه 1395 تایید نهایی نمایند.

راهنمای عضویت در سایت تبیان نیز از اینجا قابل مشاهده است. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، از طریق مشاوره عضویت (اینجا) درخواست خود را مطرح کنید و یا سوالات خود را از طریق پست الکترونیک بخش عضویت به آدرس پیگیری نمایید.

هماهنگی های لازم برای تحویل جوایز برندگان، انجام خواهد شد.


باشگاه کاربران تبیان - شبکه اجتماعی