سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ست حجت‌الاسلام سید حسین حکیم در مراسم دومین سالگرد شهادت آیت الله سید محمد باقر حكیم که جمعه شب در مسجد امام رضا ـ ع ـ قم برگزار شد بر تفاهم و همکاری بیشتر همسایگان عراق در شرایط کنونی تاکید کرد. حجت‌الاسلام حسین حكیم در...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عراق نیازمند تفاهم و همکاری بیشتر از طرف همسایگان است

حجت‌الاسلام سید حسین حکیم در مراسم دومین سالگرد شهادت آیت الله سید محمد باقر حكیم که جمعه شب در مسجد امام رضا ـ ع ـ قم برگزار شد بر تفاهم و همکاری بیشتر همسایگان عراق در شرایط کنونی تاکید کرد.
حجت‌الاسلام حسین حكیم در مراسم سالگرد شهادت آیت‌الله حکیم گفت: آیت‌الله حكیم برای دفاع از اسلام، دموكراسی و عدالت‌خواهی در عراق جان خود را از دست داد. وی افزود: آن شهید بزرگوار تا آخرین لحظه شهادت برای وحدت و آزادی عراق با ستمكاران مبارزه كرد.
استاد حوزه علمیه قم كشور عراق را نیازمند تفاهم و همكاری بیشتر از طرف همسایگان با توجه به کوتاه شدن سایه استبداد و ستم از این كشور دانست و از همه مردم عراق خواست كه تا آزادی كامل عراق، راه بزرگانی مانند آیت الله محمد باقر حكیم را ادامه دهند.
برادرزاده آیت‌الله حكیم اظهار داشت: در حال حاضر عراق وارد مرحله حساسی شده است و دولمتردان باید مراقب نقشه‌های شیطانی دشمنان باشند.
در این مراسم نمایندگان برخی مراجع عظام تقلید، گروهی از روحانیون حوزه علیمه قم و شخصیتهای سیاسی و مذهبی یاد و خاطره آن شهید بزرگوار گرامی داشتند.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین