سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
د بسم الله الرحمن الرحیم خبر ارتحال ملکوتی روحانی برجسته و وارسته دورانمعاصر؛ حاج شیخ محمد تقی بهلول گنابادی که سندی گویا و شاهدی پرجاذبه برای مبارزاتملت ایران در یک قرن اخیر محسوب می شد، غم و اندوه فراوانی را بر دل و جان...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیام تسلیت رییس جمهور به مناسبت ارتحال علامه شیخ محمد

بسم الله الرحمن الرحیم

خبر ارتحال ملکوتی روحانی برجسته و وارسته دورانمعاصر؛ حاج شیخ محمد تقی بهلول گنابادی که سندی گویا و شاهدی پرجاذبه برای مبارزاتملت ایران در یک قرن اخیر محسوب می شد، غم و اندوه فراوانی را بر دل و جان عموممردم و به ویژه شیفتگان و علاقمندان خود ریخت و با فراقش، ندای وااسفا را بر زبانهاجاری کرد.

بدون تردید، این مجاهد خستگی ناپذیر و پرتلاش از نوادر روزگار ما محسوب می شودزیرا زهد و وارستگی بی نظیری داشت، با وجود ضعف جسمانی و کهولت سن، حتی لحظه ای رابرای تنویر و هدایت اذهان عمومی از دست نمی داد، کوخ نشینی و زندگی در محرومیت ،منش و ممشای پایدار او بود، صداقت و صمیمیت در کلام و مرامش موج می زد و بیان صریححقایق و واقعیت ها موید شجاعت و شهامتش بود.

بهلول گنابادی را از جهات دیگری نیز باید یک انسان استثنایی و کم نظیر دانست، اویادگار حماسه خونین مسجد گوهرشاد در مبارزه با ظلم و فساد رژیم سرکوبگر پهلوی بود،با صبر و بردباری فراوان رنج و مرارتهای طاقت فرسا را در طول دهها سال اسارتمظلومانه تحمل کرد و پس از انقلاب نیز همواره با بیان رسا و صادقانه اش از حق وحقیقت دفاع کرد و به هدایت دینی مردم اهتمام ورزید.

فراق این مرد بزرگ و اسوه مقاومت و مجاهدت در راه خدا را به همه ملت ایران،بازماندگان و شیفتگان این روحانی جلیل القدر تسلیت عرض می کنمو امیدوارم روح بلنداو که اینک در جوار رحمت و مغفرت حضرت حق ماوی گرفته است، همواره برای نسلهای اینکشور، پیام آور دینداری، جهاد، استقامت، ظلم ستیزی، ساده زیستی ، عدالت طلبی و مردمدوستی باشد.

روحش شاد و قرین رحمت الهی باد

محمود احمدی نژاد

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین