• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • شنبه 1395/10/11 ساعت 09:45
  • تاريخ :

برگزاری سمینار بزرگ آکادمی مدرسان

مدرس سمینار آکادمی مدرسان که 17 دی در برج میلاد برگزار می شود، گفت: تا سه سال آینده مشاغل جدید و پرسودی وارد بازار می شوند و ما در این سمینار راه های تضمینی دستیابی به این مشاغل را به علاقه مندان معرفی می کنیم.

بخش دانش و زندگی تبیان
سمینار

به گزارش سرویس بازار ایسنا، سعید محمدی مدیر موسسه مطالعه شریف و سخنران سمینار آکادمی مدرسان درباره اهمیت و ضرورت برگزاری این سمینار، بیان کرد: احتمالا می دانید تغییرات جدی و جدیدی به لحاظ اقتصادی در راه است و تا سه سال آینده شرایط کشورمان بسیار تغییر می کند. شغل های همچون کوچینگ، بیزنس کوچ، مشاوره، آموزش و تولید محتوای حرفه ای و اصیل در حال شکل گیری است که جزو شغل های پر درآمد در سال های آینده است.
وی خاطرنشان کرد: فروش اطلاعات در دنیای امروز یکی از راه های پرسود برای کسب درآمدهای میلیونی است. در حال حاضر افراد متعددی هستند که می توانند با تدریس و سخنرانی، تولید و فروش اطلاعات به یک کارآفرین موفق تبدیل شوند.
سخنران آکادمی مدرسان خطاب به کسانی که به دنبال یک شغل جذاب، شهرت با جایگاه اجتماعی بالا و درآمد عالی هستند، تأکید کرد: در مدت زمان تقریبا چهار ساعت در این سمینار آموزشی شما می َتوانید در رابطه با کارآفرینی کسب و کار آموزش آنلاین، اطلاعاتی را کسب کنید که نتیجه آن ورود سریع تر به فضای کار و درآمد بالاتر نسبت به سایر فارغ التحصیلان است.
وی ادامه داد: شما در این برنامه آموزشی یاد می گیرید که چگونه می توانید در یک حوزه متخصص بشوید و با روش های فوق پیشرفته، آموزش های کاربردی و اثرگذار خود را ارائه دهید و به شهرت و درآمد عالی برسید. شما می توانید با یادگرفتن مهارت های فوق العاده ای که بر اساس مطالعات آینده پژوهی تقدیم شما می شود، در بهترین شرکت های داخلی و نمایندگی شرکت های خارجی در ایران مشغول به کار شوید.
محمدی با بیان این مطلب، درباره برگ برنده شرکت کنندگان این سمینار گفت: به شما قول می دهم؛ مطالب دوره آکادمی مدرسان کاملا جدید و کاربردی است و هیچ کجای ایران و توسط هیچ مدرسی ارائه نشده است.

محتوای سمینار بزرگ آکادمی مدرسان

وی توضیح داد: در این سمینار شما یاد می گیرد؛ چطور می توانید در یک حیطه متخصص? مدرس درجه یک و حرفه ای در ایران شوید؟، چطور با تقویت پرسنال برندینگ و روابط عمومی در رسانه ها همچون روزنامه ها، مجلات، رادیو و تلویزیون حضور داشته باشید؟ ، چگونه کتابی بنویسیم که به راحتی در زمره کتاب های پرفروش بازار قرار گیرد و تجدید چاپ شود؟ و در نهایت اینکه در 3 سال آینده چه شغل های جدیدی به وجود می آید که از الان باید برای این شغل ها آماده شویم؟

گروه هایی که مجاز به شرکت در سمینار هستند

وی ادامه داد: مدرسانی که تخصص دارند ولی می خواهند با روش های جدید آموزش، تولید محتوای ارزشمند، تولید محصول، فروش پکیج های پستی و آنلاین و روش های جدید تبلیغ نویسی به افراد بیشتری آموزش دهند و درآمد بیشتری کسب کنند. افرادی که تخصص دارند ولی با روش های جدید مارکتینگ، تبلیغ نویسی، راه اندازی وب سایت، تولید محتوا و فروش آشنایی کمی دارند (پزشکان، وکلا? دندانپزشکان 6) و می خواهند به سرعت با تغییرات کسب و کارها هماهنگ شوند و جزو پیشروهای صنف خود باشند نیز از مخاطیان این همایش هستند

محمدی مخاطبان سمینار را چند گروه عنوان کرد و گفت: گروه اول افرادی هستند که دوست دارند با آموزش به دیگران، تغییرات مثبتی در جامعه ایجاد کنند. دوم؛ مدیرانی که خواهان توسعه توانمندی های خود، همکارانشان رشد و توسعه کسب و کار و افزایش فروش محصولات خود هستند. سوم؛ کارمندانی که دوست دارند با یادگیری مهارت های جدید جایگاه شغلی خود را بالا ببرند یا حتی در یک شرکت بهتر و در شان خود مشغول به کار شوند.
وی ادامه داد: مدرسانی که تخصص دارند ولی می خواهند با روش های جدید آموزش، تولید محتوای ارزشمند، تولید محصول، فروش پکیج های پستی و آنلاین و روش های جدید تبلیغ نویسی به افراد بیشتری آموزش دهند و درآمد بیشتری کسب کنند. افرادی که تخصص دارند ولی با روش های جدید مارکتینگ، تبلیغ نویسی، راه اندازی وب سایت، تولید محتوا و فروش آشنایی کمی دارند (پزشکان، وکلا دندانپزشکان 6) و می خواهند به سرعت با تغییرات کسب و کارها هماهنگ شوند و جزو پیشروهای صنف خود باشند نیز از مخاطیان این همایش هستند.
وی افزود: افراد صاحب ایده? فعالان در بخش خدمات مشتریان، فروش و بازاریابی، متخصصان فنی مانند طراحان وب سایت، شبکه، گرافیست ها که دنبال یک رشد سریع هستند و می خواهند خلا مدرسین حرفه ای در این زمینه را پر کنند. افرادی که به هر دلیلی از شرایط فعلی راضی نیستند و دنبال یک شغل معنادار، پردرآمد و هیجان انگیز هستند و نهایتا افرادی که می خواهند به عنوان نماینده، همکار یا مدرس مجموعه مطالعه شریف در شهر یا استان خود فعالیت کنند، گروه های دیگری هستند که می توانند در این سمینار شرکت کنند.

جرقه ایده های نو در سمینار آکادمی مدرسان

محمدی با اشاره به اهمیت سخنرانی و مزایای سخنران شدن گفت: ارتباط با موفق ترین شرکت ها، افراد و رسانه ها به عنوان کارشناس? مشاور یا مدرس، تاثیر گذاری در جامعه و احساس مفید بودن، درآمد بسیار بالا، کسب احترام و جایگاه اجتماعی بسیار بالا به همراه شهرت در کشور، نوشتن کتاب و تاثیرگذاری روی زندگی دیگران از طریق آموزش های اصولی و کاربردی، حضور در جمع مطرح ترین اساتید ایران و ارتباط نزدیک با آنها از جمله دستاوردهای این دوره آموزشی برای شرکت کنندگان است.
محمدی خاطرنشان کرد: همیشه برای کارهای مهم وقت داریم، فقط کافیست اولویت هایمان را تغییر دهیم و مراقب اتلاف وقت های کوچک باشیم. یک ایده گاهی می تواند زندگی یا کسب و کارمان را دگرگون کند.

ضمانت 100 درصدی برای جلب رضایت

مدیر موسسه آموزشی مطالعه شریف بیان کرد: تلاش مدرس آکادمی مدرسان آن است که بهترین و به روزترین مطالب را برای مخاطبان خود ارائه دهد و در صورتی که هر یک از شرکت کنندگان در پایان سمینار از مطالب ارائه شده رضایت نداشته باشد، وجه سرمایه گذاری شده در این سمینار به او بازگردانده می شود.

راهکار دریافت کد تخفیف برای شرکت در سمینار

محمدی افزود: حتما شما هم در کلاسی حضور داشته اید که یک استاد کم انگیزه? با محتوای تکراری? خسته کننده و خشک تدریس می کرده است. به شما قول می دهم تا 3 سال آینده این مدرس ها منقرض می شود. سال 1395 تنها سالی است که این فرصت وجود دارد تا افراد زیادی به گردانه مدرسان حرفه ای بپیوندند.
مدیر موسسه آموزشی مطالعه شریف ادامه داد: با توجه به این که نسل جدیدی از تدریس حرفه ای در ایران آغاز شده است. مدرسان جدید و حرفه ای باید روش تدریس، فن بیان، مهارت های سخنوری و کامپیوتری داشته باشند و بر اساس کانال های یادگیری منحصر به فرد هر شخص (دیداری، شنوایی، لمسی و عملگرا) با استفاده از تکنولوژی و روش های مختلفی همچون؛ کوچینگ، برگزاری کارگاه، محصول تصویری، محصول صوتی، ورک شاپ بازاریابی آنلاین و آفلاین، سمینار و کتاب، تدریس و به عنوان یک مربی و کوچ در کنار مخاطب قرار بگیرند.
وی تأکید کرد: افرادی که این متن را می خوانند می توانند جهت دریافت کد تخفیف بلیت سمینار کلمه academy را در بخش کوپن تخفیف وارد کنند یا با شماره 02166064000 تماس بگیرند و بگویند برای سمینار آکادمی مدرسان می َخواهند از تخفیف در خرید استفاده کنند.


UserName