سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ند معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری همایش سفیران نور در 25 و 26 تیرماه خبر داد.   حجت الاسلام محمد حسین موسی پور، معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی ضمن اعلام این خبر گفت: در همایش فوق منتخبین...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سازمان تبلیغات اسلامی همایش سفیران نور را برگزار میكند

معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری همایش سفیران نور در 25 و 26 تیرماه خبر داد.

  حجت الاسلام محمد حسین موسی پور، معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی ضمن اعلام این خبر گفت: در همایش فوق منتخبین روحانیون مستقر سراسر کشور و مسئولین اجرایی طرح استقرار حضور دارند.
این روحانیون طی دو روز با تشکیل پنج کارگروه فرهنگی، آموزشی، منشور تبیلغ، تبلیغ در مناطق ویژه و کارگروه پشتیبانی، به بازبینی و بررسی راهکارهای بهینه سازی و کارآمدی بیشتر طرح خواهند پرداخت.
بنابر گزارش واحد ارتباطات و رسانه سازمان تبلیغات اسلامی وی در ادامه از فعالیت مبلغان در مناطق مختلف کشور خبر داد و گفت : حضور هزار مبلغ در مناطق روستایی و محروم کشور ، بمنظور فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی ، اقدامی در راستای توسعه عدالت فرهنگی و تبیین و گسترش فرهنگ و ارزشهای اسلامی است.
حجت الاسلام موسی پور با تأکید بر اینکه حضور مبلغان در مناطق مختلف کشور ، کاهش ناهنجاری های اجتماعی و آسیبهایی از قبیل اعتیاد و ارتقای فرهنگ عمومی را در پی داشته است، یادآور شد: روحانیون مستقر علاوه بر امور آموزشی، تبلیغی و ارائه خدمات دینی، در کارهای عام المنفعه، پیشبرد طرحهای عمرانی و همچنین احداث مراکز فرهنگی و دینی نیز نقش ارزنده ای دارند.شبستان
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین