سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ست  بانوان ستاد دكتر احمدی‌نژاد با آیت‌الله مصباح یزدی دیدار كردند. وی افزود: به رغم آن‌كه احمدی‌نژاد یك فرد دانشگاهی بود، بهترین شعارهای دینی و مكتبی را مطرح كرد، در حالی كه برخی آقایان، كه خود روحانی و یا از بیوت روحا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آقای احمدی‌نژاد ذخیره خداوند برای امروز ماست

 بانوان ستاد دكتر احمدی‌نژاد با آیت‌الله مصباح یزدی دیدار كردند.

وی افزود: به رغم آن‌كه احمدی‌نژاد یك فرد دانشگاهی بود، بهترین شعارهای دینی و مكتبی را مطرح كرد، در حالی كه برخی آقایان، كه خود روحانی و یا از بیوت روحانیون بودند، اصلا سخنی در این‌باره مطرح نكردند.
وی تأكید كرد: خداوند ایشان (احمدی‌نژاد) را ذخیره‌ای برای امروز جامعه ما قرار داد.
آیت الله مصباح یزدی با تأكید بر مسئله مردم‌شناسی در این انتخابات افزود: اسباب ظاهری برای توجیه برخی پدیده‌ها كافی نیست، همان‌گونه كه پیروزی انقلاب در معادلات سیاسی و اجتماعی قابل پیش‌بینی نبود، پیروزی احمدی‌نژاد نیز برای این عده قابل پیش‌بینی نبود.
وی خاطرنشان كرد: خوش‌بین‌ترین افراد، پیش‌بینی می‌كردند كه اگر پیروزی هم حاصل شود، با یك فاصله اندك خواهد بود و به رغم همه تخریب‌های سنگین و محرومیت‌های مالی، حضور قوی مردم و توسلات ایشان، این پدیده را محقق ساخت.
وی آقای  احمدی‌نژاد را تنها كاندیدایی خواند كه طرح دولت اسلامی را مطرح ساخته و ادامه داد: اعتراف می‌كنم در این كمیت بالای آرا، مردم با علاقه‌مندی به دین در صحنه حاضر شدند و دین چنان در قلب مردم ریشه دارد كه قابل تعویض با هیچ چیز نیست.
آیت‌الله مصباح یزدی گفت: در حالی كه ما هنوز مردم خود را نشناخته‌ایم، امام خمینی(ره) این مردم را اصحاب امام حسین(ع) و مسلمانان صدر اسلام بالاتر قلمداد می‌كردند.
وی در پایان این دیدار افزود: این‌كه تنها بگوییم، دولت انتخاب شده و وظایف را باید به آن بسپاریم، صحیح نیست و باید كسانی كه اهل نظر، طرح و ایده هستند، در كنار دولت تلاش كنند.بازتاب
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین