• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1385/12/13 ساعت 11:13
  • تاريخ :

 رهبر معظم انقلاب در پیام تشكر از مردم مسلمان ایران به مناسبت شركت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری فرمودند: حماسهی پرشوری كه به هنرنمائی شما در 27 خرداد آفریده شد، یك‌بار دیگر چهرهی استوار و پرافتخار ملتی را نشان داد كه با عزمی راسخ به افق بلند هدف‌های خود چشم دوخته و با دستی توانا به ساختن كشور خود همت گماشته است.

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام بر ملت بزرگ ایران
درود بر شما امت زمان شناس و شجاع
حماسه پرشوری كه به هنرنمائی شما در 27 خرداد آفریده شد، یكبار دیگر چهره‌ استوار و پرافتخار ملتی را نشان داد كه با عزمی راسخ به افق بلند هدف‌های خود چشم دوخته و با دستی توانا به ساختن كشور خود همت گماشته است. حضور پر طراوت و شورانگیز شما در پای صندوق‌های رأی بار دیگر به اثبات رسانید كه مردم‌سالاری اسلامی در نهاد این ملت ریشه دوانیده و این شجره طیبه‌ الهی، همه بادهای مخالف را با ثبات و استقرار خود تحقیر كرده است. شما با مشاركت انبوه و حداكثری، ملتی سَر زِنده و هشیار و زمان‌شناس را در برابر جهانیان به نمایش گذاشتید و به بزرگ‌ترین نیاز كشور خود پاسخی شجاعانه دادید. شما با حضور متین و همگانی و با شكوه خود، یكبار دیگر توطئه دشمنان خود را باطل كردید و گوهرِ نفوذناپذیر و پرصلابت ایرانی مسلمان را در برابر كج‌اندیشانِ بددل و بدخواه به جلوه درآوردید.
دشمن نابخرد شما با این گمان غلط كه ملت ایران را مرعوب و اِغفال كند،‌ در اعلامیه‌‌ای سراپا دروغ و دغل،‌ به ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی دشنام داد.‌ رئیس جمهور رو سیاه امریكا كه خود با پول كمپانی‌های غارتگر صهیونیستی و برای تأمین منافع نامشروع آنان بر سر كار آمده،‌ در پیش‌داوری احمقانه‌ی خود در روز 26 خرداد، انتخابات شما را نادرست و مخدوش دانست. این جنایتكار ابوغریب و گوانتانامو، به نظام جمهوری اسلامی تهمت زد و با سرپوش گذاشتن بر جنایات چكمه‌پوشان امریكائی در عراق و افغانستان، حمایت دولت امریكا از رژیم‌های كودتائی و ضدمردمی در زمان گذشته و حال را نادیده گرفت و به تصور اینكه ملت ایران رژیم كودتائی و سلطنتی محمدرضا را كه بیست‌وپنج‌سال با پشتیبانی امریكا،‌ به ایران و ایرانی ستم كرد،‌ به فراموشی سپرده است،‌ ادعا كرد كه دولت او طرفدار دموكراسی و دوستدار ملت ایران است.
شما ملت عزیز، شما جوانان پرشور و متعهد،‌ شما مرد و زن با ایمان، با حضور حماسی و آگاهانه‌خود،‌ دشنام بوش را به خودش برگرداندید و عزم راسخ خود را بر استقلال كشور و دفاع از اسلام و مردمسالاری اسلامی اعلام كردید.
رأی شما كه در محیطی آزاد و با حضور سلائق گوناگون و به نامزدهائی با چهره‌ها و گرایش‌های متنوع، در صندوق رأی ریخته شد، پیش از هرچیز، رأی به جمهوری اسلامی،‌ رأی به استقلال ملی،‌ رأی به قانون اساسی،‌ رأی به پیشرفت و عدالت و آرمانهای اسلامی است كه در آن،‌ دین و دنیای مردم،‌ و رفاه و معنویت عمومی،‌ و عزت و افتخار ملی تأمین خواهدشد.
هركدام از نامزدهای محترم كه سرانجام از بیشترین رأی مردم برخوردار باشد، متعهد به این آرمان‌ها است و عدالت اجتماعی و رفع فساد و تبعیض و مقابله با توطئه‌های سیاسی و فرهنگی و اقتصادی نخستین وظیفه‌اوست.
اینجانب با تضرع و خشوع، سر بر سجده‌ شكر می‌گذارم و خدای حكیمِ علیم را به هدایت و توفیقی كه به ملت با ایمان ما عنایت كرد سپاس می‌گویم،‌ و از یكایك آحاد شما مردم عزیز كه حق خود را اِعمال و تكلیف خود را ادا كردید صمیمانه تشكر می‌كنم و توصیه‌هائی را به عرض ملت عزیز می‌رسانم:
1. بزرگ‌ترین برنده‌این انتخابات، ملت ایران است كه به رغم سمپاشی‌های دشمن خارجی و ایادی داخلی‌اش، شكوه و عظمت آف%D
UserName