وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
آقای جلیلی کاندیدای جبهه پایداری خواهد بود و جبهه پایداری هم نزد افکار عمومی جایگاه و پایگاهش مشخص است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نباید اشتباه حمله به سفارت سعودی تکرار شود

آقای جلیلی کاندیدای جبهه پایداری خواهد بود و جبهه پایداری هم نزد افکار عمومی جایگاه و پایگاهش مشخص است.

بخش سیاست تبیان

سفارت،سفارت ایران،جلیلی،جبهه پایداری،کاندید،انتخابات،پایداری،نعمتی،آخرین اخبار،سفارت عربستان

بهروز نعمتی عضو فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس در پاسخ به اینکه آیا با توجه به مصوبه کنگره آمریکا در مورد تمدید 10 ساله تحریم ها علیه ایران کاندیدای اصولگرایان معتدل تغییر می کند گفت: در این فضایی که وجود دارد گمانه زنی ها و رایزنی ها متفاوت است و خیلی از افرادی هم که برای این موضوع مطرح بودند عملا خودشان اعلام کردند که ما کاندیدا نمی شویم مثلا آقایان لاریجانی و فتاح و دوستان دیگری که مطرح بودند اعلام کردند که کاندیدا نمی شوند.

وی در مصاحبه با عصرایران اظهار داشت: ممکن است آمریکاییان در موضوع برجام بدعهدی کرده باشند که آنها یک بخش از برجام بودند اما کشورهای اروپایی و سازمان ملل در مقابل توافقنامه بین المللی که انجام شده است مسئول هستند.

نعمتی با بیان اینکه کاندیدای طیف زیادی از اصولگرایان روحانی است بیان کرد: شرایط به وجود امده در حمایت طیفی از اصولگرایان از آقای روحانی برای انتخابات 96 بی تاثیر است و ما همچنان کاندیدایمان برای انتخابات 96 آقای روحانی است.

وی در مورد اینکه آیا سعید جلیلی با توجه به شرایط پیش امده می تواند کاندیدای طیفی از اصولگرایان باشد و تا چه اندازه در افکار عمومی برای رای آوری شانس پیروزی دارد گفت: آمریکاییان به نوعی به دنبال این هستند که توپ را در بحث برجام در زمین ما بیندازند و عده ای هم در داخل به دنبال این موضوع هستند و در زمین آمریکا بازی می کنند. اتفاقا برخی از دوستانی که خودشان را بیش از بقیه مدافع نظام و حاکمیت می دانند در این مورد همان اشتباهی را می کنند که در مورد سفارت عربستان اتفاق افتاد.

سخنگوی هیات ریسه مجلس بیان کرد:این افراد نباید در زمین دشمن بازی کنند و همه باید صبور باشند تا ببینیم در آینده چه اتفاقی می افتد. آقای جلیلی کاندیدای جبهه پایداری خواهد بود و جبهه پایداری هم نزد افکار عمومی جایگاه و پایگاهش مشخص است.


منبع : عصر ایران

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین