وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
به دنبال حاشیه های ایجادشده درباره صحبت های مهران مدیری در برنامه «دورهمی»، این کارگردان توضیحاتی را در این باره ارائه کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

واکنش مدیری به حواشی دورهمی

به دنبال حاشیه های ایجادشده درباره صحبت های مهران مدیری در برنامه «دورهمی»، این کارگردان توضیحاتی را در این باره ارائه کرد.

بخش سینما و تلویزیون تبیان
مهران مدیری

مهران مدیری در برنامه جمعه شب «دورهمی» در بیان تعریف «شجاعت» عباراتی را مانند «جواب آن دل و جرات خارق العاده را با سازش کاری و منفعت طلبی می دهیم» و «تو که نمیتونی، بتمرگ خانه ات» به کار برد. این جملات مدیری با واکنش های مختلف کاربران در فضای مجازی روبه رو شده که برخی از آن ها این ادبیات را نامناسب می دانند و نسبت به آن معترض اند.

روابط عمومی «دورهمی» گفته: در برنامه «دورهمی» راجع به هر موضوعی که صحبت می شود، هیچ شخص خاص یا جناح سیاسی یا جریان مشخصی در نظر نیست. «دورهمی» فقط به نقد نقاط تاریک و روشن خصلت های انسانی می َپردازد

از همین رو، مدیر روابط عمومی پروژه های مهران مدیری از طرف او متنی را به شرح ذیل منتشر کرد: در برنامه «دورهمی» راجع به هر موضوعی که صحبت می شود، هیچ شخص خاص یا جناح سیاسی یا جریان مشخصی در نظر نیست. «دورهمی» فقط به نقد نقاط تاریک و روشن خصلت های انسانی می َپردازد...

مدیری چه گفته بود؟

مهران مدیری در برنامه جمعه شب گفت: «عده ای جرات کردند وارد عملیاتی شوند که به آن ها گفته شده بود، برگشتی در آن نیست. اگر ما بودیم چه کار می کردیم، امروز که شرایط کاملا عادی است، جواب آن دل و جرات خارق العاده را با سازش کاری و منفعت طلبی می دهیم. اگر دل و جرات بعضی از کارها را ندارین، چرا پست هایی را می گیرید که انجام وظایفش دل و جرات می خواهد، تو که نمی تونی بتمرگ خانه ات».
اعتراض مردم در شبکه های اجتماعی تا آنجا ادامه یافته که حتی کمپین هایی علیه مدیری به راه افتاده و تعداد اعضای آن نیز رو به افزایش است.


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین