وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اختلاف و شکاف در هیات مدیره باشگاه استقلال علنی شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شکاف در هیات مدیره استقلال

اختلاف و شکاف در هیات مدیره باشگاه استقلال علنی شده است.

بخش ورزشی تبیان

علیرضا منصوریان

بعد از انتقادات تند زمانی عضو هیات مدیره از منصوریان و جلسه خصوصی سرمربی تیم با وزیر و بعد از آن خبرتغییرات در هیات مدیره باشگاه از زبان سرمربی مشخص شد در پشت پرده، جنگی جدی درجریان است.

 خصوصا اینکه درهمین اثنا خبر رسید معینی هم از عضویت در هیات مدیره باشگاه استعفا کرده است.

رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه درخصوص این استعفا به خبرگزاری تسنیم گفت: «هنوز در مورد معینی تصمیمی نگرفته ایم و معلوم نیست که با استعفای او موافقت شود. هفته آینده مجمع پرسپولیس و دو هفته دیگر مجمع باشگاه استقلال برگزار خواهد شد و درخصوص نفر پنجم هیات مدیره استقلال تصمیم گیری خواهد شد.

همچنین در رابطه با استعفای معینی هم تصمیم گرفته می شود. باید هر چه سریعتر به وضعیت هیات مدیره استقلال رسیدگی شود. اگر قرار است که اعضای فعلی هیات مدیره حضور داشته باشند که باید تثبیت شوند و اگر قرار است نباشند، افراد دیگری معرفی شوند. البته درباره خود من نیز برخی مسائل باید روشن شود. باید ببینیم که روز مجمع چه اتفاقی می افتد.»

وی در مورد اینکه گفته می شود معینی از رفتن او و علیرضا منصوریان به نزد وزیر ورزش و جوانان ناراحت است، اطمینان داد درخواست ملاقات با سرمربی از سوی شخص وزیر بوده و او هیات مدیره اش را دور نزده است و اضافه کرد: «هیچ کاری انجام نداده ام که تکروی محسوب شود. قراری با وزیر ورزش داشتم و خواستم ایشان را ببینم، سپس از دفتر وزیر تماس گرفتند و گفتند که وزیر خواسته منصوریان هم بیاید. سرمربی استقلال هم از صحبت های وزیر قوت قلب گرفت و این هفته هم برنده شدیم.»

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که فکر نمی کند اختلافات به استقلال ضربه زده است، گفت: «این اختلافات ضربه می زند. ما نباید این همه اختلاف داشته باشیم، هر چند معتقدم اختلاف خاصی وجود ندارد.»


منبع : تسنیم

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین