وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
جشن کتاب یلدا در شعبه های مختلف کتابشهر ایران برگزار می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«عیدانه کتاب یلدا» در کتابشهرها

جشن کتاب یلدا در شعبه های مختلف کتابشهر ایران برگزار می شود.

بخش کتاب و کتابخوانی تبیان
 
شب یلدا

 

 مدیرعامل موسسه کتابشهر می گوید: هفته آینده برای مردم ایران ایام فرخنده ای است که مصادف شده با میلاد باسعادت رسول رحمت و مهربانی و شب یلدا، بنابراین ما ضمن همراهی با هموطنان در این دو جشن مذهبی و ملی، طرح عیدانه کتاب یلدا را در شعبات مختلف کتابشهر کلید زده‌ایم.
حامد شفیق، با اشاره به طرح‌ های بهاریه، عیدانه و ویترین‌های مذهبی افزود: فروشگاه ‌های کتابشهر ایران از سال گذشته تاکنون طرح ‌های ویژه فروش کتاب و محصولات فرهنگی را با عناوین بهاریه، عیدانه و ویترین مذهبی در ایام و مناسب‌ های مذهبی و ملی با هدف تسهیل دسترسی شهروندان به کتاب و اقلام فرهنگی اجرا کرده است.
وی با بیان اینکه شهروندان در این ایام می‌توانند از تسهیلات ویژه خرید کتاب و محصولات فرهنگی با تخفیف‌ های ویژه برخوردار شوند، ادامه داد: شعار اصلی کتابشهر ایران به عنوان یکی از بزگترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور، «کتابشهر کتاب فروشی خانواده ایرانی است، یکی از بهترین هدایایی که می‌توان در این ایام به اعضای خانواده، دوستان و آشنایان داد، کتاب و محصولات فرهنگی است».
به گفته شفیق، در سفره شب چله نیز کتاب مناسب‌ترین ماده مغذی است که در این ایام به خانواده‌ ها توصیه می شود بویژه آنکه ایرانیان بر حسب یک سنت دیرینه در میهمانی ها، شب نشینی‌ ها، گردهمایی‌ ها و محافل فرهنگی، شب شعر و ادب برگزار می ‌کنند و اغلب با دیوان حافظ تفال می‌ گیرند.
وی با بیان اینکه کتابشهرهای ایران امروز به یک محفل فرهنگی تبدیل و به انواع امکانات پیشرفته کتابفروشی های روز دنیا نظیر اتاق مطالعه، میز نقاشی و بازی های فکری برای کودکان تجهیز شده ‌اند، افزود: مراجعه کنندگان می توانند از طریق رایانه های که در این فروشگاه نصب شده، اطلاعات موجود درباره اقلام فروشگاه را جست وجو کنند.
بر اساس این گزارش، عیدانه کتاب یلدا، از روز شنبه 27 آذر تا جمعه 3 دی در شعبات مختلف فروشگاه‌ های زنجیره ‌ای کتابشهر برگزار می‌  شود.
موسسه کتابشهر ایران از سال 83 تاکنون 42 فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در 21 استان کشور راه اندازی کرده است.


منبع: ایرنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین