سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گوگل قصد دارد جدیدترین بروزرسانی اندروید نوقا را عرضه کند. اصولاً محصولات این کمپانی به دلیل اینکه از نسخه خام اندروید استفاده می کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سونی به دنبال ارائه آپدیت اندروید 7.1.1 برای اکسپریا ایکس

گوگل قصد دارد جدیدترین بروزرسانی اندروید نوقا را عرضه کند. اصولاً محصولات این کمپانی به دلیل اینکه از نسخه خام اندروید استفاده می کنند.

بخش دانش و زندگی تبیان
اکسپریا ایکس

گوگل قصد دارد جدیدترین بروزرسانی اندروید نوقا را عرضه کند. اصولاً محصولات این کمپانی به دلیل اینکه از نسخه خام اندروید استفاده می کنند، اولین دستگاه هایی هستند که بروزرسانی های جدید را دریافت می کنند. به نظر می رسد سونی قصد دارد به عرضه ی بروزرسانی برای محصولات خود سرعت ببخشید و دومین کمپانی باشد که بروزرسانی اندروید 7.1.1 نوقا برای محصولاتش عرضه می شود.

در بلاگ رسمی اکسپریا گزارش شده است که تیم توسعه دهنده سونی روی کدهای اندروید نوقا کار می کند و منتظر است گوگل نسخه های بروز شده پکیج اپلیکیشن های GMS و CTS را عرضه کند. انتظار می رود در بروزرسانی اندروید 7.1.1 نوقا شاهد اضافه شدن گزینه ریستارت در منوی پاور و همچنین اضافه شدن امکاناتی به صفحه کلید تصویری باشیم. در حال حاضر شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه اکسپریا ایکس قرار است این بروزرسانی را زودتر از دیگر محصولات سونی دریافت کند.


منبع:باشگاه خبرنگاران

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین