وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
شهید عباس فرجی معاون فرمانده گردان 154 لشکر 32 انصارالحسین (ع) در وصیت نامه خود آورده است: امیدوارم که خداوند مرا به مهمانی خودش دعوت کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

به مهمانی خدا دعوت شد

شهید عباس فرجی معاون فرمانده گردان 154 لشکر 32 انصارالحسین (ع) در وصیت نامه خود آورده است: امیدوارم که خداوند مرا به مهمانی خودش دعوت کند.

بخش فرهنگ پایدازری تبیان
شهید عباس فرجی

سم الله الرحمن الرحیم

یا ایها الناس اتقوا ربکم ان زلزله الساء شی عظیم

ای مردمان، خداترس و پرهیزکار باشید که زلزله روز قیامت بر خلایق بسیار حادثه بزرگ واقعه سختی خواهد بود. قرآن کریم

(همه از خدایم و باید به سوی خدا هجرت کنیم)

هرچه داریم باید برای آخرت خودمان جمع کنیم و کوله بار را محکم ببندیم و به سوی معبود برویم. امیدوارم که خداوند مرا به مهمانی خودش دعوت کند

سلام بر خانواده معظم: به مادر، برادر، خواهرانم و همسرم. امیدوارم که این سلام گرم مرا که آخرین سلام من است که از داخل سنگرهای حق علیه باطل به شما عرضه می دارم بپذیرید.

این سلام من از اعماق قلبم برمی خیزد چون دیگر می دانم که خدمت شما نمی رسم و فقط این سلام را به شما عرض می کنم و امیدوارم که خداوند هم مرا به مهمانی خودش قبول کند که خداوند این وعده را به همه ما داد که اگر درراه خودش قدم برداریم حاجت او را برآورده می کند.

انشاء ا... خداوند هم در این عملیات حاجت مرا برآورده کند. باری ای خانواده ام می دانم که من دیگر رفتنی هستم اما حتی مادری و همسری و برادری و خواهری را بر شما ادا نکرده ام؛ اما بگویم که شما این حق را نسبت به این حقیر و فرزند گناهکارتان می بخشی و مرا حلال می کنید و امیدوارم که با دادن جان خودم توانسته باشم این حق را نسبت به اسلام ادا کرده باشم و شما هم از این بابت مرا حلال می کنید.

اما ای مادرم و همسرم، می دانم بعد از من مصیبت بزرگی برای شما وارد می شود اما با صبر و استقامت خودتان در برابر تمام مشکلات و ناملایمات ایستادگی نمایید و خداوند هم بعد از من به شما صبر و صبوری را عنایت می فرماید و خلاصه بگویم ای مادرم همه مشکلات من بر دوش شما بوده و می دانم که چقدر برای من زحمت کشیدی.

مرا از سن شیرخواری تا به این سن رسانیده اید و در این مسیر می دانم که چقدر با مشکلات مبارزه کردید و مرا پرورش داده اید اما من امانتی بیش در دست شما نیستم و باید تحویل صاحب اصلیم که خداوند است برگردم و خدا می داند که من به فکر شما هستم و امیدوارم که بتوانم در فردای قیامت شما را شفاعت کنم که تا این حق را گردن من ساقط شود. ای مادرم تو سرپرست خانواده من بعد از من خواهی بود باز در این باره هم مشکلات زیادی بر شما وارد می شود و امیدوارم که خداوند بر شما صبر عنایت فرماید و شما در برابر تمام سختی ها مقاوم و ثابت قدم باشید.

عرض کنم که در حالی دارم وصیت نامه خود را می نویسم که در اردوگاه عملیاتی هستیم و چند روزی هم به عملیات باقی نمانده است و امیدوارم که در این عملیات رفتنی باشم و خدمت شما بگویم که این وصیت را به این خاطر می نویسم که بعد از من مسئله ای برای شما به وجود نیاید و امیدوارم که شما هم مال و ثروت و پول و غیره برایتان مطرح نباشد که ما رفتنی هستیم و ثروت و اموال و مال از بین رفتنی است و هرچه داریم باید برای آخرت خودمان جمع کنیم و کوله بار را محکم ببندیم و به سوی معبود برویم.

اما در اینجا می خواهم وضع زندگی خودم را مشخص کنم. ای مادرم اگر خداوند بعد از من به ما فرزندی داد او را خوب تربیت کنید تا اسلحه افتاده مرا بر کف گیرد و راه مرا ادامه بدهد. او خوب تربیت کنید تا مورداحترام مردم باشد.

از همه شماها حلالی می خواهم و امیدوارم که مادیات شما را احاطه نکند و فکر مادیات نباشید

13/11/1364

وصیت نامه عباس فرجی

خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار


منبع: دفاع پرس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین