تبیان، دستیار زندگی
غلامحسن ذوالقدری رییس سازمان تیم های ملی تکواندو از سمت خود استعفا داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رئیس سازمان تیم‌های ملی استعفا داد

غلامحسن ذوالقدری رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو از سمت خود استعفا داد.

بخش ورزشی تبیان
ذوالقدر

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، شب گذشته و پس از کسب نتایج ضعیف تیم ملی تکواندوکشورمان در بیستمین دوره مسابقات جام جهانی 2016 باکو، غلامحسن ذوالقدری رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو از سمت خود استعفا داد.

متن استعفای ذوالقدری به شرح ذیل است:

جناب آقای پولادگر
ریاست محترم فدراسیون تکواندو

با سلام و احترام
اینجانب افتخار داشته‌ام به لطف خدا در طول بیش از دو دهه گذشته همواره در سمت های مختلف به خانواده بزرگ تکواندو خدمت نموده و هدفی جز اعتلا و افزایش افتخارات این رشته ورزشی نداشته‌ام.

هرگز خود را خالی از اشکال ندانسته و همواره از هرگونه نقد سازنده و فنی استفاده کرده‌ام ولی متاسفانه برخی از افراد خاص و اتاق‌های فکر پنهان برای تخریب دستاوردهای فدراسیون و ناکارآمد نشان دادن اینجانب و کادر فنی تیم ملی عزم خود را جزم کرده‌اند و با زیر پا گذاشتن اصول اخلاقی سعی در وارونه جلوه دادن مسائل و بدبین ساختن خانواده بزرگ تکواندو نسبت به عملکرد اینجانب داشته‌اند.

اینجانب علیرغم آنکه تمامی توان خود را برای ایجاد نظام نوین آموزش و اصول مبارزه و نهایتأ کسب افتخارات بی شمار به کار گرفته‌ام در حال حاضر دیگر خود را قادر به ادامه خدمت در این عرصه نمی بینم و مایلم ریاست فدراسیون بتواند در فضای آرام و خالی از تنش برنامه‌های خود را دنبال کند لذا بدینوسیله استعفای خود را تقدیم می‌دارم.

لازم می‌دانم مراتب تشکر و سپاس صمیمانه خود را از اعتماد و حمایت‌های بی دریغ جنابعالی و جامعه تکواندو که از اینجانب و برنامه‌های سازمان تیم‌های ملی داشته و همواره بهترین پشتوانه و مایه دلگرمی من و سایر همکاران بوده است ابراز نمایم.

در پایان مجددا از حسن اعتماد خانواده عظیم تکواندو در سالهای متمادی تشکر نموده و عرصه را برای ادامه راه و کسب افتخارات بیش از گذشته برای دیگران باز می‌گذارم، امیدوارم در آینده شاهد اهتزاز پرچم مقدس کشورمان در اقصی نقاط جهان و رویدادهای مهم جهانی و قاره‌ای باشم.

و من الله التوفیق
غلامحسن ذوالقدری
رییس سازمان تیم های ملی

برهمین اساس، سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو ضمن تشکر و سپاس از دو دهه خدمت ایشان به خانواده بزرگ تکواندو، با استعفای غلامحسن ذوالقدری موافقت کرد.


منبع : فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .