تبیان، دستیار زندگی
«لتِه» عنوان نمایش تازه ای به کارگردانی عاطفه تهرانی است که از 25 آذرماه سال جاری در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«ل تِه» در تالار سایه روی صحنه می‌رود

«لتِه» عنوان نمایش تازه‌ای به کارگردانی عاطفه تهرانی است که از 25 آذرماه سال جاری در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت.

بخش سینما وتلویزیون تبیان
title

به نقل از مشاور رسانه این پروژه، عاطفه تهرانی کارگردان تئاتر به تازگی قرار است که نمایش تازه‌اش را با عنوان «لتِه» در تالار سایه روی صحنه ببرد.

تمرینات این گروه نمایشی از مدت‌ها قبل آغازشده است و بازیگرانی که در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند، بعد از تمرین‌های مداوم و مستمر قرار است که به زودی روی صحنه بروند.

طبق روال مرسوم کارهای دیگر این کارگردان،طراحی حرکت و فُرم برعهده عاطفه تهرانی بوده است.

این نمایش تازه‌ترین اثر گروه تئاتر بخوان محسوب می‌شود و تهیه‌کنندگی آن بر عهده نورالدین حیدری ماهر است.

پیش فروش بلیت‌های این اثر نمایشی برای هفته نخست در سایت‌های اینترنتی آغاز شده و علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی می‌توانند با مراجعه به سایت‌های مذکور و گیشه تئاتر شهر بلیت‌های این اثر نمایشی را خریداری کنند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «لتِه» نام رودخانه‌ای در اساطیر یونان و دنیای زیر زمین است که مردگان در گذر از آن آب می‌نوشند تا گذشته خود را فراموش کنند.

نوید هدایت‌پور، مریم باقری نسامی، اویس محمد حسنی، سینا صابری، ئه ستیره مرتضایی، سپهر غازی، پدرام مهری و نازنین میهن، بازیگرانی هستند که در این اثر نمایشی به ایفای نقش می‌پردازند.

لیست عوامل اصلی نمایش «لتِه» عبارت است از: طراح حرکت و کارگردان: عاطفه تهرانی، تهیه‌کننده: نور الدین حیدری ماهر، موسیقی: علی کیانیان، طراح چهره‌پردازی: ماریا حاجیها، طراح نور: علی کوزه‌گر، طراح لباس، نسرین خرمی، گرافیک: محمد صادق زرجویان، عکس: البرز تیمور زاده، مشاور رسانه ای سام بهشتی، تبلیغات مجازی: مرتضی کازرانی(تهران تئاتر)، دستیار کارگردان: اشکان نظام آبادی، دستیار نور: رضا رضایی، دستیار لباس: شیما مصحفی شبستری، اجرای چهره پردازی: علی گودینی، فرناز مرتضوی، سعید سیادت، نورپرداز: مصطفی جلمبادانی، صدابردار: فرشاد محمدی.


منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .