تبیان، دستیار زندگی
هلند به عنوان یکی از قطب های فوتبال اروپا که به افتخارات زیادی در فوتبال جهان رسیده و هر سال هم ستاره های پرشماری را معرفی می کند همواره جزو تیم هایی بود که علاقه مندان به فوتبال در ایران آرزوی دیدار دوستانه با آنها را داشتند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ایران - هلند؛ فروردین در تهران

هلند به عنوان یکی از قطب های فوتبال اروپا که به افتخارات زیادی در فوتبال جهان رسیده و هر سال هم ستاره های پرشماری را معرفی می کند همواره جزو تیم هایی بود که علاقه مندان به فوتبال در ایران آرزوی دیدار دوستانه با آنها را داشتند.

بخش ورزشی تبیان

تیم ملی ایران

تیمی که معمولا با تیم های سرشناس آسیایی بازی های دوستانه زیادی برگزار می کند به خصوص با ژاپن، کره جنوبی و حتی استرالیا. در شرایطی که درخشش تیم ملی در سال های گذشته و قرار گرفتن در رنک اول فیفا باعث شده توجه بسیاری از تیم های بزرگ به رویارویی با ایران جلب شود. در سفر اخیر رئیس فدراسیون فوتبال هلند به تهران توافق شد دو تیم ایران و هلند به زودی یک بازی دوستانه برگزار کنند که پیرو این توافق حالا رسانه های هلندی از مشخص شدن تاریخ این بازی در فروردین ماه 96 خبر می دهند.

هلند که همچون ایران در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 با رقبای خود در حال جنگیدن است با موافقت بلیند سرمربی اش در یکی از فیفادی های فروردین ماه با تمام ستارگانش راهی تهران خواهد شد تا در ورزشگاه بزرگ آزادی مقابل ستاره های کارلوس کی روش به میدان برود.

جدالی دیدنی و هیجان انگیز که باعث می شود فوتبال دوستان ایرانی از نزدیک با ستاره هایی همچون آرین روبن، وسلی اشنایدر، وینست یانسن، ممفیس دپای و... روبه رو شوند. تیم ملی فروردین ماه 96 را با دو بازی حساس برابر قطر (سوم فروردین) و چین (هشتم فروردین) در مقدماتی جام جهانی آغاز خواهد کرد، از همین رو پیش بینی می شود جدال با هلند به آخرین روزهای فروردین ماه موکول شود که بنا به اعلام سایت هلندی ووته بال قرار است تاریخ نهایی این مصاف به زودی از سوی روسای فدراسیون دو کشور اعلام شود.


منبع : اسپرت