تبیان، دستیار زندگی
باشگاه کاربران تبیان، در راستای اهداف فرهنگی و اطلاع رسانی خود و به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت، اقدام به برگزاری مسابقه ویژه دهه وحدت خواهد کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسابقه هفته وحدت

مقام معظم رهبری: آنچه که امروز من بر روی آن تکیه میکنم، که یکی از وظائف بزرگ و درجه ی اول ما مسلمانهاست، مسئله ی اتحاد و وحدت است. ما این هفته ی منتهی به هفدهم ربیع الاول را از اول انقلاب به هفته ی وحدت نامگذاری کردیم، علت هم این است که روز دوازدهم ربیع الاول به روایت مشهور بین برادران اهل سنت روز ولادت است؛ و روز هفدهم ربیع الاول به روایت مشهور بین شیعه روز ولادت است. بین این دو روز را به عنوان هفته ی وحدت از اول انقلاب، ملت ایران و مسئولین کشور نامگذاری کردند و این را یک رمز و نماد اتحاد بین مسلمانان قرار دادند. (1387/12/25)

سلام کاربران گرامی

باشگاه کاربران تبیان، در راستای اهداف فرهنگی و اطلاع رسانی خود و به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت، اقدام به برگزاری مسابقه ویژه هفته وحدت خواهد کرد.

مسابقه هفته وحدت، با محوریت مطالب و مقالات مرتبط با این ایام که در سایت تبیان ثبت شده است، اجرا خواهد شد. لینک مطالبی که سوالات مسابقه از آن ها استخراج شده، در انتهای اطلاعیه درج شده است.

با توجه به درخواست کاربران، زمان شرکت در این مسابقه تا پایان روز 30 آذر ماه تمدید شد.

** شرایط شرکت در مسابقه:

تمام کاربران عضو تبیان می توانند در این مسابقه شرکت کنند. اگر تاکنون عضو سایت نبوده اید، از اینجا به جمع کاربران ما بپیوندید. راهنمای عضویت در سایت تبیان نیز از اینجا قابل مطالعه است.

** زمان شرکت در مسابقه:

زمان شرکت در این مسابقه تا پایان روز 30 آذر ماه تمدید شد.

** جوایز مسابقه:

به سه نفر از شرکت کنندگان مسابقه که حداقل به 9 سوال از 10 سوال مطرح شده، پاسخ صحیح داده باشند، به قید قرعه جوایز ارزنده ای تقدیم خواهد شد.

** لینک منابع مسابقه:

پاسخ سوالات این مسابقه را می توانید در مقالات زیر جستجو کنید:

ردیف

عنوان مطلب

1

نام های پیامبر در قرآن

2

مراسم نامگذارى حضرت محمد(ص)

3

ابتکاری به نام هفته وحدت

4

کتاب آسمانی اسلام از منظر پیامبر اسلام

5

پیامبر از نگاه یار و وصی اش

6

بدون حساب و کتاب وارد بهشت شوید!

7

هفته وحدت یا هفته برائت

8

توصیه های کارساز اقتصادی از رسول أعظم

9

وحدت اسلامی؛ راهکارها و آسیبها

منتظر همراهی شما هستیم...


باشگاه کاربران تبیان