تبیان، دستیار زندگی
Hola Launcher یکی از بهترین گزینه ها برای جایگزینی لانچر پیش فرض گوشی های اندروید است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اپلیکیشن Hola Launcher

لانچر سریع با امکانات عالی در اندروید

Hola Launcher یکی از بهترین گزینه ها برای جایگزینی لانچر پیش فرض گوشی های اندروید است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

بخش دانش و زندگی تبیان
اپلیکیشن hola launcher

Hola Launcher یکی  از گزینه های بسیار محبوب و کاربردی که می توانید با خیالی آسوده آن را جایگزین لانچر پیش فرض کنید. این برنامه دارای سرعت بسیار بالایی در اجرا است به طوری که حتی در گوشی های ضعیف و قدیمی نیز با سرعت بسیار بالا اجرا خواهد شد. بسیاری از کاربران به دلیل آنکه لانچرها را باعث کند شدن دستگاه می دانند؛ از نصب آن ها صرف نظر می کنند اما این لانچر یکی از معدود گزینه هایی است که سرعت بالای آن متعجبتان خواهد کرد.  این لانچر از لحاظ ظاهری هم در جایگاه بسیار قابل قبولی قرار دارد و یکی از بهترین محیط های کاربری را برای شما به ارمغان خواهد آورد. ضمن آنکه دسته بندی ها و تب هایی که در این برنامه وجود دارد، آن را تا حدودی با دیگر لانچرها متمایز و دسترسی به اپ های مورد نظر را سریع و ساده تر کرده است.

Hola Launcher از لحاظ امکانات نیز پابه پای رقبا پیش آمده است و هر آنچه از یک لانچر انتظار دارید، در این برنامه پیدا خواهید کرد. مخفی کردن اپ ها، پوشه بندی برنامه ها، پشتیبانی از ویجت، تغییر تنظیمات و چینش آیتم ها و .... از مواردی هستند که در این برنامه به آن ها دسترسی خواهید داشت. ویجت های اختصاصی نیز در این برنامه وجود دارد و می توانید برای مثال وضعیت آب وهوایی را توسط ویجت در صفحه ی خانگی مشاهده کنید. پشتیبانی از پوسته های جذاب و متنوع باعث شده است تا دست شما در شخصی سازی باز باشد و ظاهر برنامه را آن طور که دوست دارید، تزیین کنید. امکان جالبی با عنوان Swift Start در این لانچر وجود دارد که به کمک آن می توانید با کشیدن انگشت خود از گوشه ی پایین صفحه به سمت داخل، یک منوی کمکی در اختیار داشته باشید که برای زمان هایی که با یک دست کار می کنید، بسیار کاربردی خواهد بود.منبع:زومیت
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .