تبیان، دستیار زندگی
علیرضا عصار؛ خواننده موسیقی پاپ؛ پس از شش سال دوری، بار دیگر در تهران و در حضور دوستدارانش روی صحنه می رود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازگشت علیرضا عصار پس از شش سال به صحنه

علیرضا عصار؛ خواننده موسیقی پاپ؛ پس از شش سال دوری، بار دیگر در تهران و در حضور دوستدارانش روی صحنه می رود.

بخش هنری تبیان

علیرضا عصار

علیرضا عصار که آخرین کنسرت خود را در سال 89 در سالن وزارت کشور روی صحنه برده، در تاریخ 7 و 8 بهمن ماه در تهران و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه خواهد رفت.

عصار در این کنسرت با گلچینی از آثار پرمخاطبی که در سالهای گذشته مورد توجه دوستدارانش قرار گرفته به همراه چند قطعه جدید که تا بحال منتشر نشده اند، به اجرای برنامه خواهد پرداخت. گفته می شود این قطعات جدید به زودی در قالب یک آلبوم با صدای عصار روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

رهبری ارکستر عصار در کنسرت 7 و 8 بهمن ماه را «پویا نیک پور» برعهده دارد و نوازنده هایی چون: «همایون نصیری، آرش پژند مقدم، دارا دارایی و...» اعضای گروه نوازنده  های این کنسرت را تشکیل می دهند.

علیرضا عصار در سالهای گذشته آلبو م های: «کوچ عاشقانه، حال من بی تو، عشق الهی، ای عاشقان، مولای عشق، نهان مکن (با حضور شهرداد روحانی)، بازی عوض شده و محتسب» را در بازار موسیقی کشور منتشر کرده و کنسرت های فراوانی را نیز روی صحنه برده است.

این اجرا در حالی قرار است بهمن ماه در تهران روی صحنه برود که گفته می شود «علیرضا عصار» به زودی یک تک قطعه جدید و یک موزیک ویدئو را منتشر خواهد کرد.

این کنسرت به همت موسسه «آوای هنر» و به تهیه کنندگی «محمد جلیل پور» برگزار و بلیت فروشی این برنامه نیز به زودی از طریق سامانه 84200 آغاز می شود.


منبع: ایلنا