تبیان، دستیار زندگی
بنیمی گفت: گسترش عدل و برقراری امنیت مرهون اجرای عدالت توسط قضات شجاع و شریف و متدین و عالم بوده که با روحیه انقلابی در این عرصه گام بر می دارند و این بزرگترین سرمایه برای دستگاه قضایی محسوب می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قانون مداری مهمترین رکن از ارکان اجرای عدالت است

بنیمی گفت: گسترش عدل و برقراری امنیت مرهون اجرای عدالت توسط قضات شجاع و شریف و متدین و عالم بوده که با روحیه انقلابی در این عرصه گام بر می دارند و این بزرگترین سرمایه برای دستگاه قضایی محسوب می شود.

بخش حقوق تبیان
قانون مداری

به گزارش روابط عمومی دادگستری كل استان اصفهان آیین تکریم و معارفه رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نایین برگزار شد.

در این مراسم که با حضور نماینده امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولان نظامی، انتظامی و اداری شهرستان نایین برگزار شد، سیدمحسن بنیمی معاون قضایی دادگستری استان اصفهان به نقش مهم و بنیادین قوه قضائیه در نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره و بیان کرد: برقراری و حفظ نظم و امنیت در هر کشور و نظام، ضامن ثبات و قوام آن است و این مسئولیت مهم را قوه قضائیه در جمهوری اسلامی ایران عهده دار است.
سیدمحسن بنیمی معاون قضایی دادگستری استان اصفهان به نقش مهم و بنیادین قوه قضائیه در نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره و بیان کرد: برقراری و حفظ نظم و امنیت در هر کشور و نظام، ضامن ثبات و قوام آن است و این مسئولیت مهم را قوه قضائیه در جمهوری اسلامی ایران عهده دار است.
وی گفت: گسترش عدل و برقراری امنیت مرهون اجرای عدالت توسط قضات شجاع و شریف و متدین و عالم بوده که با روحیه انقلابی در این عرصه گام بر می دارند و این بزرگترین سرمایه برای دستگاه قضایی محسوب می شود.
بنیمی کسب هر چه بیشتر رضایتمندی مراجعان به دادگستریها را از راهبردهای مهم دستگاه قضایی برشمرد و خاطرنشان ساخت: برخورد جدی با مجرمان و هنجارشکنان همراه با روحیه انقلابی و انقلابی ماندن از مقدمات جلب رضایت عمومی است.
این مقام قضایی در پایان شهرستان نایین را دارای مردمی فهیم، متدین و ولایتمدار دانست و ابراز امیدواری کرد با تعامل و همدلی خوبی که بین مسوولان این شهرستان وجود دارد امنیت پایدار حال حاضر آن بیش از پیش حفظ و تقویت شود.
منبع: میزان


این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .