تبیان، دستیار زندگی
برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی مشخص شد. همچنین برزیل به عنوان میزبان مرحله نهایی این رقابتها در سال ۲۰۱۷ انتخاب شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برنامه دیدارهای ایران در لیگ جهانی

برنامه دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی مشخص شد. همچنین برزیل به عنوان میزبان مرحله نهایی این رقابتها در سال ۲۰۱۷ انتخاب شد.

بخش ورزشی تبیان
والیبال

به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت‌های لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ با حضور ۳۶ تیم در سه سطح آغاز می شود که مرحله نهایی آن به میزبانی برزیل برگزار خواهد شد.

بر این اساس، مرحله نهایی لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ با حضور ۶ تیم از ۷ تا ۱۱ تیرماه سال ۹۶ در ورزشگاه فوتبال کاریتیبا برگزار می شود که برای نخستین بار مرحله نهایی لیگ جهانی در یک ورزشگاه روباز فوتبال برگزار خواهد شد.

در سطح یک لیگ جهانی ۱۲ تیم صربستان، برزیل، فرانسه، ایتالیا، لهستان، آمریکا، روسیه، ایران، بلژیک، آرژانتین، بلغارستان و کانادا با یکدیگر در گروه های متفاوت و در سه هفته مسابقه می دهند.

ایران در هفته دوم لیگ جهانی میزبان گروه D است که تیم های صربستان، آرژانتین و بلژیک به تهران خواهند آمد.

ملی پوشان ایران در هفته نخست روزهای دوم تا چهارم ژوئن به مصاف تیم های برزیل، ایتالیا و لهستان در گروه A می روند، در هفته دوم ۹ تا ۱۱ ژوئن با تیم های صربستان، آرژانتین و بلژیک در گروه D مسابقه می دهد.

تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ با تیم های آمریکا، روسیه و لهستان در گروه H همگروه است و از ۱۶ تا ۱۸ ژوئن به مصاف آنان می رود.


منبع : خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .